Gūtas jaunas zināšanas seminārā “Sociālu tīklu tendences”

10.11.2022

Uzņēmējdarbība

9. novembrī Lūznavas muižā norisinājās Rēzeknes novada pašvaldības ar Europe Direct Austrumlatgale atbalstu organizētais seminārs “Sociālo tīklu tendences”. Seminārā tika aicināti piedalīties vietējie uzņēmēji, kas jau uzsākuši savu uzņēmējdarbību, kā arī tie, kas vēl atrodas savas idejas meklējumos. Par aktuālajām tendencēm sociālajos tīklos, savas idejas popularizēšanu un auditorijas piesaisti stāstīja lektore, influencere, raidījuma “Māmiņu klubs” vadītāja un veselīga un pozitīva dzīvesveida piekritēja Kristīne Beitika.

Seminārs “Sociālo tīklu tendences” pulcēja gan tos uzņēmējus, kas tikai uzsāk darbību sociālajos tīklos, gan arī tādus, kuru sekotāju pulks ir visai plašs. Tika runāts par aktualitātēm sociālajos tīklos, iespējām piesaistīt vēl lielāku auditoriju, rīkiem, ko piedāvā instagram, facebook, kā arī dažādas palīgplatformas. Lektore Kristīne Beitika, pati esot influencere, dalījās dažādos knifiņos – ikviens varēja rast noderīgu informāciju, kā arī piemērot ieteikumus savai uzņēmējdarbībai. Seminārs bija īpaši piemērots auditorijai – piemēri un ieteikumi ņemti no uzņēmēju ikdienas. Klātesošie atzinīgi vērtēja semināru, iesaistījās diskusijās, uzdeva jautājumus gan semināra laikā, gan kafijas pauzē un pēc semināra, privāti lektorei.

Kristīne Beitika atzinīgi novērtē iespēju, ko saviem uzņēmējiem dod Rēzeknes novada pašvaldība. Lektore pateicās par uzaicinājumu un aicināja izmantot ikvienu iespēju gūt jaunu pieredzi arī turpmāk. Arī klātesošie uzņēmēji novērtēja kā lektores stāstīto, tā arī pašvaldības doto iespēju piedalīties šādā seminārā. Gūtās prasmes uzņēmēji sāka likt lietā jau semināra laikā un pēc tā, savos sociālajos tīklos ievietojot story (stāstus) un tagojot (atzīmējot) lektori, Rēzeknes novadu, Lūznavas muižu savās publikācijās.

Semināru rīkoja Rēzeknes novada pašvaldība ar Europe Direct Austrumlatgale atbalstu. Semināra mērķis – atbalstīt uzņēmējdarbību Rēzeknes novadā, veicināt vietējo uzņēmēju popularitāti.

Europe Direct Austrumlatgale rīkotie semināri uzņēmējiem drīzumā:

  • 24. novembrī no pl. 13.00 līdz 15.00: “No “Ko tad es?” uz skaidru plānu, kā kļūt veiksmīgam un laimīgam!”;
  • 1. decembrī no pl. 13.00 līdz 15.00: “Sākam veidot personīgo brendu. Digitālā identitāte.”;
  • 8. decembrī no pl. 13.00 līdz 15.00: “Personīgā brenda stils un promocija. Mācāmies pareizi izmantot sociālos tīklus.”

Gan klātienē Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē, gan arī pieslēgties attālināti Zoom platformā.

Pieteikšanās līdz 21. novembrim, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU

Sagatavoja Liāna Runča

Rēzeknes novada pašvaldības Uzņēmējdarbības attīstības speciāliste
t.: 25740422, e-pasts: liana.runca@rezeknesnovads.lv

Click to listen highlighted text!