Iedzīvotāji aicināti tikties ar Dabas pārvaldi par  Rāznas ezera krasta stiprināšanu

Pagastu ziņas

Dabas aizsardzības pārvaldes projekta Biotopu un sugu dzīvotņu atjaunošanas pārstāvji aicina uz tikšanos par Rāznas ezera apsaimniekošanas darbiem. Tostarp par niedru pļaušanu un līdz gada beigām iecerēto krasta stiprināšanu pie Lipuškiem.

Tiks runāts par plānotajiem darbiem: niedru pļaušanu un līdz gada beigām iecerēto krasta stiprināšanu pie Lipuškiem.

Tikšanās notiks 25. oktobrī plkst. 16.00, pie Rāznas Nacionālā parka dabas centra (Lipuškos, Skolas ielā 3, Mākoņkalna pagastā)

Krasta stiprināšana (~500 m) būs gana sarežģīts un vienlaikus nozīmīgs darbs ezera ekoloģiskā stāvokļa uzlabošanai, kā arī drošai un ērtai sabiedrības piekļuvei ezeram un laipai vasaras sezonā.

Ar darba plānotājiem un veicējiem uz tikšanos aicināts ikviens, kam rūp Rāznas ezera apsaimniekošana.