Literārās sarunas Lūznavas muižā. Nora Ikstena

Datums
06.06.2021
Laiks
17:00 - 18:30
Norises vieta
Lūznavas muiža
Ieejas maksa
Bezmaksas
Kontakti

Literārās sarunas Lūznavas muižā atsāksim 6. jūnijā ar satikšanos ar rakstnieci Noru Ikstenu. Klātienes biļetes diemžēl nav vairs pieejamas (ierobežojumu dēļ pasākumu klātienē varēs apmeklēt tie interesenti, kuri biļetes iegādājas jau rudenī, pasākums notiks ārā), bet sarunu ar Noru varēs piedzīvot tiešraidē neklātienē – Lūznavas muižas mājaslapā http://luznavasmuiza.lv
Ar rakstnieci Noru Ikstenu Lūznavā sarunāsies kultūržurnāliste Liega Piešiņa.
Rudeni nopirktās biļetes ir derīgas, papildu informācija par pasākuma norisi +371 28686863 vai muiza@luznava.lv.
Sarunu cikla “Literārās sarunas Lūznavas muižā” mērķis ir gan atklāt, cik daudzveidīga ir jaunākā literatūra, gan ļaut muižai meklēt pašai savu sarunu klausītāju un jautātāju, piedāvājot žanriski atšķirīgus stāstus un auditorijas, kurām adresēti sarunu ciklam uzrunāto rakstītāju darbi. Gaidot tikšanos Lūznavā rakstniece Nora Ikstena saka: “Tikšanās ar lasītājiem Latvijā un pasaulē man ir kā atspulgs ūdenī – redzu, kā manas grāmatas dzīvo un saņemu lielu spēka un uzticības devu. Būs jauki runāt gan par literatūru, gan par dzīvi.”
Nora Ikstena ir viena no pazīstamākajām 21. gs. latviešu rakstniecēm. Rakstījusi romānus, īsprozu, biogrāfijas un esejas, kā arī strādājusi vairākos laikrakstos, saņēmusi vairākus nozīmīgus Latvijas un starptautiska mēroga apbalvojumus. Rakstniece aktīvi iesaistījusies valsts kultūrpolitikas veidošanas procesos. Saņēmusi Izcilības balvu kultūrā kā 21. gadsimta pirmo divu gadu desmitu pasaulē atpazīstamākā Latvijas rakstniece (2018).

Click to listen highlighted text!