Rēzeknes Diabēta biedrība kopā ar Latvijas Diabēta federāciju rīko informatīvo semināru

Datums
15.11.2022
Laiks
11:00 - 16:45
Norises vieta
Rēzeknes novada pašvaldības lielā zāle
Ieejas maksa
Bezmaksas

15.novembrī pkkst.11.00 Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē notiks Rēzeknes Diabēta biedrības un Latvijas Diabēta federācijas sadarbībā ar  SIA “Latvijas aptieka” un Rēzeknes novada pašvaldību rīko informatīvo semināru par godu  Pasaules Diabēta dienai.  Semināru apmeklēt aicināti Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada iedzīvotāji, kā arī Lūdzas pilsētas Diabēta biedrības biedri.

Semināra laikā speciālisti stāstīs par pareizu zāļu lietošanu, par vitamīniem un citiem aktuāliem ārstniecības līdzekļiem, kas paredzēti diabēta pacientiem.

SIA “Latvijas aptieka” pārstāvji piedāvās lekciju – “Rūpes par acu veselību pēc 40 gadu vecuma”, kas saistīta ar cukura diabētu. Lekciju vadīs  SIA  “Latvijas Amerikas acu centrs” speciālists. Acīm tiks veikts spiediena mērījums un fotografēšana ar fundus kameru “Aurora”. Mērījumus un konsultācijas par mērījumu rezultātiem sniegs SIA “Latvijas Amerikas acu centra” speciālisti.

SIA “Latvijas aptieka” sadarbībā ar zīmolu ”Pulsar” apmeklētājiem nodrošinās asins cirkulācijas uzlabojumu vizuālā demonstrācija uz kapilaroskopa.

Rēzeknes slimnīcas ārsts, rezidents Valdis Dukuļs lasīs lekciju – “Sirds un asinsvadu sistēmas slimību profilakse un veselības veicināšana”.

SIA “Latvijas aptieka” pārstāvji skaidros kāda ir medikamentu kompensācijas kārtība un zāļu cenu veidošanos.  Pārstāvji arī sniegs informāciju par lojalitātes piedāvājumiem uzņēmumā.

Ludzas diabēta biedrības speciālisti ar Segmentāro ķermeņa sastāva monitoru noteiks ķermeņa pareizu uzbūvi.

Sagatavoja:

Sabiedriskā labuma organizācija Rēzeknes Diabēta biedrības valdes priekšsēdētājs Jāzeps Avdijanovs

Click to listen highlighted text!