Rēzeknes novada domes pastāvīgo komiteju sēdes

Datums
Laiks
Norises vieta
Rēzeknes novada pašvaldības lielā zāle
Ieejas maksa
Bezmaksas

Rēzeknes novada domes kārtējās komiteju sēdes tiek sasauktas atbilstoši nolikumam 2022. gada 12. maijā.

Komiteju sēžu norise – klātienē.

Sakarā ar to, ka netika iesniegts neviens lēmuma projekts, 12.05.2022. netiks sasaukta Izglītības, kultūras un sporta jautājumu pastāvīgās komitejas sēde.

2022.gada 12.maijā nenotiks Teritoriālā pastāvīgās komitejas sēde, sakarā ar to, ka komitejas vadītājs nevarēs piedalīties sēdes vadīšanā.

Teritoriālā pastāvīgās komitejas sēde tiks sasaukta 2022.gada 19.maijā pirms ārkārtas Finanšu pastāvīgās komitejas sēdes, kā ārkārtas Teritoriālā pastāvīgās komitejas sēde.

12.05.2022. nenotiks arī Finanšu pastāvīgās komitejas sēde, sakarā ar to, ka domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs ir atvaļinājumā un komitejas priekšsēdētāja vietniece Ērika Teirumnieka ir komandējumā.

Finanšu pastāvīgās komitejas sēde tiks sasaukta 2022.gada 19.maijā pirms domes sēdes, kā ārkārtas Finanšu pastāvīgās komitejas sēde.

Plānotais pastāvīgo komiteju sēžu laiks:

Plkst.9.10 – Tautsaimniecības attīstības jautājumu pastāvīgās komitejas sēde (Georgijs Jevsikovs, Gunārs Smeilis, Jekaterina Ivanova, Aija Kiserovska, Edgars Nizins, Anna Rancāne, Guntis Rasims, Rita Tērauda).

Plkst.9.40 –  Sociālo un veselības aizsardzības jautājumu pastāvīgās komitejas sēde (Inta Brence, Gunārs Smeilis, Vasīlijs Arbidāns, Vilis Deksnis, Jānis Freibergs, Felicija Leščinska, Guna Popova, Rita Tērauda).

Atsevišķu jautājumu dēļ pastāvīgo komiteju sēžu laiks varētu arī būt īsāks vai garāks un attiecīgi nobīdīties!

Kārtējā Rēzeknes novada domes sēde tiek sasaukta atbilstoši pašvaldības nolikumam – 2022. gada 19. maijā, plkst.10.00.