Rēzeknes novada domes pastāvīgo komiteju sēdes

Datums
Laiks
Norises vieta
Rēzeknes novada pašvaldības lielā zāle
Ieejas maksa
Bezmaksas

Rēzeknes novada domes kārtējās komiteju sēdes tiek sasauktas atbilstoši nolikumam 2022.gada 10.novembrī.

Plānotais pastāvīgo komiteju sēžu laiks:

Plkst.9.00 –  Sociālo un veselības aizsardzības jautājumu pastāvīgās komitejas sēde (Inta Brence, Gunārs Smeilis, Vasīlijs Arbidāns, Vilis Deksnis, Jānis Freibergs, Felicija Leščinska, Guna Popova, Rita Tērauda).

Plkst.9.10 – Teritoriālās pastāvīgās komitejas sēde (Staņislavs Šķesters, Jānis Freibergs, Vasīlijs Arbidāns, Vilis Deksnis, Aija Kiserovska, Felicija Leščinska, Anita Ludborža, Ērika Teirumnieka).

Plkst.9.20 – Tautsaimniecības attīstības jautājumu pastāvīgās komitejas sēde (Georgijs Jevsikovs, Gunārs Smeilis, Aija Kiserovska, Guntra Kuzmina-Jukna, Guntis Rasims, Rita Tērauda, Guna Zenčenko, Zigfrīds Lukaševičs).

Plkst.9.40 – Izglītības, kultūras un sporta jautājumu pastāvīgās komitejas sēde (Guntis Rasims,  Inta Brence, Aivars Buharins, Anita Ludborža, Guna Popova, Guntra Kuzmina-Jukna, Ērika Teirumnieka, Guna Zenčenko).

Plkst.10.00 –  Finanšu pastāvīgās komitejas sēde (Monvīds Švarcs, Ērika Teirumnieka, Vilis Deksnis, Georgijs Jevsikovs, Staņislavs Šķesters, Aivars Buharins, Guntis Rasims, Zigfrīds Lukaševičs).

Kārtējā Rēzeknes novada domes sēde tiek sasaukta atbilstoši pašvaldības nolikumam – 2022.gada 17.novembrī, plkst.10.00.