Rēzeknes novada domes pastāvīgo komiteju sēdes (notiek attālināti)

Datums
Laiks
Norises vieta
Rēzeknes novada pašvaldība
Ieejas maksa
Bezmaksas

Rēzeknes novada domes kārtējās komiteju sēdes tiek sasauktas atbilstoši nolikumam 2021. gada 9. decembrī. 09.12.2021. tiek sasaukta arī ārkārtas domes sēde.

Komiteju sēžu un ārkārtas domes sēdes norise – attālināti.

Sakarā ar to, ka Teritoriālās pastāvīgās komitejas sēdei netika iesniegts neviens lēmuma projekts, Teritoriālās pastāvīgās komitejas sēde netiek sasaukta.

Plānotais pastāvīgo komiteju sēžu laiks:

Plkst.9.00 – Tautsaimniecības attīstības jautājumu pastāvīgās komitejas sēde;

Rēzeknes novada domes kārtējās komiteju sēdes tiek sasauktas atbilstoši nolikumam 2021.gada 9.decembrī. 09.12.2021. tiek sasaukta arī ārkārtas domes sēde.

Komiteju sēžu un ārkārtas domes sēdes norise – attālināti.

Plānotais pastāvīgo komiteju sēžu laiks:

Plkst.9.00 – Tautsaimniecības attīstības jautājumu pastāvīgās komitejas sēde (Jānis Freibergs, Gunārs Smeilis, Jekaterina Ivanova, Aija Kiserovska, Edgars Nizins, Anna Rancāne, Guntis Rasims, Rita Tērauda).

Plkst.9.30 – Izglītības, kultūras un sporta jautājumu pastāvīgās komitejas sēde (Guntis Rasims, Anita Ludborža,  Inta Brence, Aivars Buharins, Anita Ludborža, Edgars Nizins, Guna Popova, Anna Rancāne, Ērika Teirumnieka),

Plkst.10.00 –  Sociālo un veselības aizsardzības jautājumu pastāvīgās komitejas sēde (Inta Brence, Gunārs Smeilis, Vasīlijs Arbidāns, Vilis Deksnis, Jānis Freibergs, Felicija Leščinska, Guna Popova, Rita Tērauda),

Plkst.10.30 –  Finanšu pastāvīgās komitejas sēde (Monvīds Švarcs, Ērika Teirumnieka, Vilis Deksnis, Jekaterina Ivanova, Georgijs Jevsikovs, Kaspars Melnis, Aivars Buharins, Guntis Rasims),

Plkst.11.00 – ārkārtas domes sēde.

Atsevišķu jautājumu dēļ, pastāvīgo komiteju sēžu laiks varētu arī būt īsāks vai garāks un attiecīgi nobīdīties!

Kārtējā Rēzeknes novada domes sēde tiek sasaukta atbilstoši pašvaldības nolikumam – 2021. gada 16. decembrī, plkst.10.00.