Rēzeknes novada domes sēde un Tautsaimniecības attīstības jautājumu, Sociālo un veselības aizsardzības jautājumu un Finanšu pastāvīgās komitejas ārkārtas sēdes (notiek attālināti)

Datums
Laiks
Norises vieta
Rēzeknes novada pašvaldības lielā zāle
Ieejas maksa
Bezmaksas

Informēju, ka 2022. gada 2. jūnijā (pirms kārtējās domes sēdes) tiek sasauktas arī ārkārtas Sociālo un veselības aizsardzības jautājumu pastāvīgās komitejasTautsaimniecības attīstības jautājumu pastāvīgās komitejas, kā arī Finanšu pastāvīgās komitejas sēdes.

Domes sēdes un ārkārtas komiteju sēžu norise – attālināti.

Kārtējās pastāvīgo komiteju sēdes tiek sasauktas 09.06.2022.

Plānotais domes sēdes un ārkārtas pastāvīgo komiteju sēžu laiks:

Plkst.9.20 –  Sociālo un veselības aizsardzības jautājumu pastāvīgās komitejas sēde (Inta Brence, Gunārs Smeilis, Vasīlijs Arbidāns, Vilis Deksnis, Jānis Freibergs, Felicija Leščinska, Guna Popova, Rita Tērauda),

Plkst.9.30 – Tautsaimniecības attīstības jautājumu pastāvīgās komitejas sēde (Georgijs Jevsikovs, Gunārs Smeilis, Jekaterina Ivanova, Aija Kiserovska, Edgars Nizins, Anna Rancāne, Guntis Rasims, Rita Tērauda).

Plkst.9.40 –  Finanšu pastāvīgās komitejas sēde (Monvīds Švarcs, Ērika Teirumnieka, Vilis Deksnis, Jekaterina Ivanova, Georgijs Jevsikovs, Kaspars Melnis, Aivars Buharins, Guntis Rasims),

Plkst.10.00 – domes sēde.

Nākamā kārtējā Rēzeknes novada domes sēde tiek sasaukta atbilstoši pašvaldības nolikumam – 2022.gada 16.jūnijā, plkst.10.00.