Rēzeknes novada domes sēde un Tautsaimniecības attīstības jautājumu un Finanšu pastāvīgās komitejas ārkārtas sēdes

Datums
Laiks
Norises vieta
Rēzeknes novada pašvaldības lielā zāle
Ieejas maksa
Bezmaksas

Kārtējā Rēzeknes novada domes sēde atbilstoši nolikumam tiek sasaukta 2022. gada 20. oktobrī.

20.10.2022. tiek sasauktas arī ārkārtas Tautsaimniecības attīstības jautājumu pastāvīgās komitejas un ārkārtas Finanšu pastāvīgās komitejas sēdes (pastāvīgo komiteju sēžu norises kārtība ir mainīta).

Ārkārtas komiteju sēžu un domes sēdes norise – klātienē.

Kārtējās pastāvīgo komiteju sēdes tiek sasauktas 27.10.2022.

Plānotais pastāvīgo komiteju ārkārtas sēžu un domes sēdes laiks:

Plkst.9.30 – ārkārtas Tautsaimniecības attīstības jautājumu pastāvīgās komitejas sēde (Georgijs Jevsikovs, Gunārs Smeilis, Aija Kiserovska, Anna Rancāne, Guntis Rasims, Rita Tērauda, Guna Zenčenko),

Plkst.10.00 – domes sēde,

Plkst.11.30 – ārkārtas Finanšu pastāvīgās komitejas sēde (Monvīds Švarcs, Ērika Teirumnieka, Vilis Deksnis, Georgijs Jevsikovs, Kaspars Melnis, Aivars Buharins, Guntis Rasims)

Nākamā kārtējā Rēzeknes novada domes sēde tiek sasaukta atbilstoši pašvaldības nolikumam – 2022. gada 3. novembrī, plkst.10.00.