Vides, infrastruktūras un mobilitātes darba grupa

Datums
Laiks
Ieejas maksa
Bezmaksas

Dalība tematiskajā darba grupā ir iespēja paust savu viedokli un sniegt priekšlikumus par nepieciešamajiem pilnveidojumiem Rēzeknes valstspilsētas un Rēzeknes novada teritorijas attīstībā. Tā ir iespēja arī neklātienē satikties, iepazīties, diskutēt un radīt idejas ar pilsētas un novada iedzīvotājiem, uzņēmējiem un attiecīgo nozaru pašvaldības speciālistiem.

Šīs darba grupas apakštēmas:

• Komunālā infrastruktūra, atkritumu apsaimniekošana, mājokļi un dzīvnieku labturība; publiskā ārtelpa un pilsētas labiekārtojums
  • Dabas un zemes resursu aizsardzība un pārvaldība; enerģētika energoefektivitāte, gaisa kvalitāte, klimata pārmaiņas
  • Sabiedriskais transporta; autoceļu un sakaru infrastruktūra; gājēju un velo infrastruktūra, vides pieejamība; ārējā mobilitāte (dzelzceļš)