Ielīgošanas pasākums ”Esi aktīvs’’ Pušā

26.06.2019

Izglītība

23. jūnijā, kad klāt ir laiks doties ziedošajās Latvijas pļavās vākt Jāņu zāles, pīt puķu un ozolu vainagus un gatavoties līgošanai, Pušas centrā tika organizētas bērnu, skolēnu un jauniešu sportiskās aktivitātes “ Esi aktīvs”.
Pasākuma laikā bija iespēja ne tikai sportot, bet arī degustēt sierus, pīt puķu un ozolu vainagus, kā arī siet pirts slotas (šajā dienā zālītēm ir īpašs spēks).
Sporta spēlēs piedalījās visu vecumu grupu dalībnieki, kā arī viņus aktīvi atbalstīja vecāki. Spēles bija sadalītas trīs vecuma grupās – 2-6 gadi, 7-10 gadi un 11-18 gadi. Sporta dalībnieku skaits visās trijās grupās bija kupls – kopumā 30 bērni. Pasākumu apmeklēja vismaz 50 dalībnieku.
Kuplā apmeklētība pierāda, ka iedzīvotāji labprāt iesaistās neformālās izglītības aktivitātēs, veicinot un attīstot veselīga dzīvesveida paradumus. Bērni ar lielu prieku sportoja, sacentās dažādās stafetēs, grupas bija saliedētas, draudzīgas, radošas un izdomas bagātas. Katrs dalībnieks tika apbalvots, jo kā zināms, beigās vienmēr uzvar draudzība!
Mums, Pušas biedrībai “Novus”, ir milzīgs prieks un gandarījums par saviem pagasta iedzīvotājiem un aktīvajiem bērniem. Lielu paldies sakām viņu vecākiem, kuri atbalsta bērnus!
Aktivitātes organizētas projekta „Esi aktīvs” ietvaros. Pasākumu atbalstīja Rēzeknes novada Izglītības pārvalde un Pušas pagasta pārvalde.
Pušas biedrības „Novus” valdes locekle Marina Liepiņa
20190623_110807 20190623_140310 IMG-20190626-WA0037

Click to listen highlighted text!