Ielu sporta spēles 2019 Audriņu pamatskolā

07.10.2019

Sports

Audriņu pamatskolas skolēnu pašpārvalde jau no maija mēneša aktīvi darbojas, lai īstenotu jaunatnes iniciatīvu projekta „Ielu sporta spēles 2019 Audriņu pamatskolā” divus posmus. Sākumā tika veikti visi sagatavošanās darbi: pasūtītas medaļas, izstrādāti diplomu šabloni un sākta to printēšana, iegādājāmies nepieciešamo inventāru pasākuma realizēšanai. Jūnijā notika sporta spēļu pirmais posms, kurās varēja piedalīties jaunieši vecumā 7 līdz 18 gadiem no visiem Rēzeknes novada pagastiem. Kopumā abos posmos pasākumā piedalījās 117 dalībnieki no dažādiem Rēzeknes novada pagastiem un Rēzeknes pilsētas.
Ielu sporta spēles 2019 Audriņu pamatskolā abi posmi tika iesākti ar aktīvu un jautru vingrošanas kompleksu mūzikas pavadījumā, kurā piedalījās visi dalībnieki. Visas dienas garumā dalībnieki gāja pa stacijām, kur varēja pārbaudīt savas prasmes un spējas dažādās sporta un izklaides aktivitātēs: ielu futbols un basketbols, pludmales volejbols, florbols, “Trāpi aplī”, “Jautrais zaķis”, “Boulings”, “Spēkavīrs”, ‘’Trāpi kastē’’, ‘’Šautriņu mešana’’, ‘’Galda teniss’’, ‘’Novuss”, ”Armrestlings’’, ‘’Soda metieni’’ un cīnīties par godalgotām vietām ar citu pagastu vienaudžiem savā vecuma grupā.
Otrajā posmā, dienas otrajā daļā, aktivitātes tika papildinātas. Dalībnieki izejot visas stacijas, tika sadalīti komandās, kuras cīnījās savā starpā smaguma pārnēsāšanā, virves vilkšanā, skriešanā, partnera nešana nestuvēs un dažādās cita veida jautrajās stafetēs.
Apkopojot visus rezultātus, tika apbalvoti visi individuālo un komandu disciplīnu uzvarētāji. Visi dalībnieki saņēma gan medaļas, gan diplomus vai saldās balvas abos ielu sporta spēļu posmos, kā arī ieguva jaunus draugus.
Ar ielu sporta spēļu palīdzību, ko organizējam Audriņu pamatskolas skolas telpās un tās teritorijā, vēlamies ne tikai pierādīt, ka nodarboties ar sportiskām aktivitātēm ir interesanti un aizraujoši, bet arī atturēt pagasta jauniešus no kaitīgiem ieradumiem (pīpēšanas, alkohola, narkotikām), veicināt bērnu un jauniešu veselīgu dzīvesveidu, interesi par sportu, lietderīgu brīvā laika pavadīšanu pēc mācībām, starpbrīžos, brīvdienās un vasaras laika periodā.
Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos sporta aktivitātēs, skolēnu pašpārvaldes pārstāvjiem, skolotājiem par palīdzību pasākuma organizēšanā un tiesāšanā, kā arī skolas administrācijai par materiālo atbalstu.
 
Audriņu pamatskolas skolēnu pašpārvalde,
Audriņu pamatskolas sporta skolotāja Jekaterina Marmiļova
IMG-20190617-WA0017 IMG-20190617-WA0021 IMG-20190617-WA0024 IMG-20190617-WA0040 IMG-20190617-WA0044 IMG-20190617-WA0045 IMG-20190617-WA0048
 
 

Click to listen highlighted text!