Informatīvs bezmaksas seminārs ”Lauksaimniecības produkciju ražojošo saimniecību konkurētspējas palielināšana”

Publicēts: 19.10.2020

Atjaunots: 13.01.2021

Lauksaimniecība

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Rēzeknes nodaļa aicina Rēzeknes un Viļānu novadu iedzīvotājus uz informatīvu bezmaksas semināru ”Lauksaimniecības produkciju ražojošo saimniecību konkurētspējas palielināšana”, kas norisināsies 2020. gada 28. oktobrī plkst. 10:00.

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī,  informatīvais seminārs notiks attālināti - ZOOM vidē.

Semināra ietvaros LLKC ekonomikas konsultants Raivis Andersons iepazīstinās klausītājus ar datu apstrādes un datu izmantošanas iespējām saimniecības konkurētspējas novērtēšanai un uzlabošanai, kā arī skaidros datu ieguves principus. LLKC augkopības konsultante Anita Dzene prezentēs aktualitātes un iespējas konsultāciju pakalpojumu programmā.

Ar semināra programmu var iepazīties mājaslapā www.laukutikls.lv. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās zvanot 26588672 vai rakstot uz e-pastu kristiana.latkovska@llkc.lv

Kristiāna Latkovska,
projektu vadītāja 

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs"
Rēzeknes birojs
Tālr.: +371 26588672
E-pasts: kristiana.latkovska@llkc.lv
Weblapa: www.llkc.lv

Click to listen highlighted text!