Informatīvs seminārs uzņēmējiem par projektu sagatavošanu

Piektdien, 2. septembrī Rēzeknes novada pašvaldības mazajā zālē (Rēzekne, Atbrīvošanas alejā 95A) tiek plānots informatīvs seminārs, kurā izskatīsim iespējas, kā efektīvāk sagatavot projektu, atbilstoši projektu konkursa “Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā”  nosacījumiem.

Tiks sniegta plašāka informācija saistībā ar pieteikuma aizpildīšanu, atzīmējot lielākos klupšanas akmeņus, kā arī nianses, kas noteikti jāņem vērā, startējot ar projektu konkursā.

Semināra mērķauditorija ir potenciālie projektu iesniedzēji programmā “Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā”, kā arī uzņēmēji, kas interesējas par Rēzeknes novada pašvaldības piedāvātajiem atbalsta instrumentiem.

Semināru vadīs Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas asociētā profesore Lienīte Litavniece un  AS “Attīstības finanšu institūcija ALTUM” Latgales reģiona vadītāja Vita Pučka. 

Dalība bezmaksas.

Kontaktinformācija:
Evita Igaune:  tālr. 25748078, e-pasts: evita.igaune@rezeknesnovads.lv 

 

 

Click to listen highlighted text!