Ingas Stikutes gleznu izstāde “Mākslai nav robežu”

14.06.2024

Kultūra

Lai arī augstskolas diploms iegūts finanšu jomā, pirmā Ingas profesionālā izglītība iegūta apģērbu modelēšanā. Mācību programmā neatņemami priekšmeti bija arī gleznošana, zīmēšana un mākslas vēsture. Tie bija Ingas mīļākie priekšmeti, tamdēļ papildus tika apmeklēti kursi Mākslas akadēmijā. Turpinot pilnveidot savas prasmes, Inga šobrīd aktīvi darbojās mākslas studijā “2 otas”, smeļoties jaunas iedvesmas.

Ingas gleznošanas adrenalīns ir pastāvīgi izaicināt sevi un radīt pašai sev par prieku – darbi top kā pašizpētes process savu spēju robežu apzināšanā. Tādēļ izstādes apmeklētājiem būs iespēja piedzīvot krāšņu mākslas darbu žanru daudzveidību.

Inga ar saviem darbiem ir piedalījusies vairākās mākslinieku mākslas darbu izstādēs un Lūznavas muižā ir viņas trešā personālizstāde. Pagājušajā vasarā viņas darbi bija apskatāmi Rankas muižā.

Gleznas, iespējams, arī iegādāties, sazinoties ar muižas personālu vai mākslinieci caur Instagram, Facebook vai zvanot 29136030.

Click to listen highlighted text!