Inta Brence saņēma augstāko Latvijas valsts apbalvojumu

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, 4. maijā, Rīgas pilī notika augstāko valsts apbalvojumu – Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa un Atzinības krusta – pasniegšanas svinīgā ceremonija. Tajā Rēzeknes novada domes deputāte, Viļānu Mūzikas un mākslas skola direktore, Viļānu Romas katoļu baznīcas ērģelniece Inta Brence saņēma Atzinības krustu.

Inta Brence visu savu līdzšinējo dzīvi ir veltījusi Latgales, jo īpaši Viļānu pilsētas, attīstībai. Inta Brence godīgi un priekšzīmīgi pildot savus profesionālos, ģimenes un sabiedriskos pienākumus, kurus caurstrāvo mīlestība pret cilvēku un mūsu valsti, rada priekšnoteikumus šī valstiskā uzdevuma īstenošanai. Viņai raksturīgas rūpes ne tikai par savas, bet arī savu līdzcilvēku personības izaugsmi. Inta rada apstākļus, lai citi var sevi izpaust un  sniegt savu ieguldījumu jautājumu risināšanā, tādējādi radinot cilvēkus iesaistīties dialogā un ņemt līdzdalību lēmumu pieņemšanā, kas ir demokrātijas un tiesiskuma priekšnoteikums.

Atzinības krusts Intai Brencei tika piešķirts par ilggadēju pašaizliedzīgu darbu un ieguldījumu interešu izglītībā un skolu jaunatnes patriotiskajā audzināšanā.

Sveicam un vēlam panākumus profesionālajā darbībā arī turpmāk.

Foto Valsts prezidenta kanceleja

Click to listen highlighted text!