Īstenots jaunatnes iniciatīvu projekts “Tu vari, Tu radi!”

30.08.2021

Jauniešiem

Pateicoties Rēzeknes novada pašvaldībai un Sakstagala pagasta pārvaldei, tika īstenots jaunatnes iniciatīvu projekts “Tu vari, Tu radi!”.

Projekta ietvaros jaunieši izveidoja velo-foto maršrutu Kantinieku un Sakstagala pagasta teritorijā, aptverot nozīmīgas Sakstagala un Kantinieku  pagasta dabas un kultūrvēsturiskās vērtības, kā arī tika izveidotas uzdevumu lapas un maršruta karte.

23.augustā jaunieši devās izbraucienā pa jaunizveidoto maršrutu “Izbrauc ārā!” (Kantinieki – Sakstagals – Ciskādi – Sakstagals – Kantinieki). 25 km garā maršruta laikā, jaunieši pildīja dažādus interesantus uzdevumus, lai labāk iepazītu pagastus un to nozīmīgās vietas.

Projekta laikā jaunieši dalījās savās zināšanās, prasmēs un meistarībā ar citiem jauniešiem, kas veicināja jaunu ideju ģenerēšanu, dalīšanos pieredzē un savstarpējo sadarbību. Jauniešiem bija iespēja aktīvi pavadīt brīvo laiku un iepazīt dzimtos pagastus no citiem skatu punktiem.

Paldies Sakstagala un Kantinieku pagasta jauniešiem!

Sakstagala pagasta jaunatnes lietu speciāliste
Līga Sarkane