Īstenots projekts “Brīvdabas kultūrizglītība Viļānos”

17.03.2023

Projekti

Pateicoties „Rēzeknes rajona kopienu partnerība” rīkotajam projektu konkursam Viļānu Mūzikas un mākslas skolā tika realizēts Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam apakšpasākuma „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” līdzfinansēts projekts “Brīvdabas kultūrizglītība Viļānos” (Nr.22-01-AL15-A019.2202-000001).

Lai varētu organizēt brīvdabas aktivitātes, Viļānu Mūzikas un mākslas skolas atbalsta biedrība projekta ietvaros iegādājās 4 nojumes/teltis, 5 salokāmus galdus un 100 krēslus. Viļānu Muižas parkā, citās Viļānu un Rēzeknes novada vietās pavasara, vasaras un rudens periodos tiks izvietotas ātri uzstādāmas nojumes/teltis sakārtoti galdi un krēsli, lai varētu notikt kultūrizglītojoši pasākumi - meistarklases, nometnes, koncerti, par tradīciju kļuvušais “Muižas vakars” u.c. 

Projekta kopējās izmaksas ir 6261.76 EUR, tajā skaitā publiskais finansējums 5635.58 EUR. Līdzfinansējumu 626.18 EUR nodrošināja Rēzeknes novada pašvaldība.

Plašāka informācija par projektu TE

Click to listen highlighted text!