Īstenots projekts ”Zivju resursu aizsardzības pasākumi Maltas pagastu apvienībā”

22.11.2021

Zivju resursi

Valsts zivju fonda projekta ”Zivju resursu aizsardzības pasākumi Maltas pagastu apvienībā” ietvaros tika iegādāta laiva, laivas dzinējs, laivas papildaprīkojums, tajā skaitā transportēšanas piekabe, meža kamera, tālskatis, nakts redzamības binoklis, 4 glābšanas vestes un enkura virve.

Projekta ietvaros iegādātais inventārs nodrošinās publiski pieejamo ūdenstipņu zivju resursu aizsardzību, kas palīdzēs mazināt maluzveju un ļaus zivīm, tajā skaitā ielaistām, sasniegt noteiktos izmērus, pirms tās tiek nomakšķerētas. Iegādātā laiva ar pietiekoši jaudīgu dzinēju un papildaprīkojums ļaus operatīvi konstatēt pārkāpumus uz ūdenstilpnēm, atrast, fiksēt un izņemt pierādījums, kā arī aizturēt pārkāpējus. 

Inventāra piegādi veica SIA “LAIVU DEPO”. Projekta kopējās izmaksas – EUR 13 893,22, no kuriem EUR 8822,23 ir Valsts zivju fonda finansējums.

Informāciju sagatavoja projektu vadītāja Irina Orlovska

Click to listen highlighted text!