Izbaudiet Mājas kafejnīcu dienu piedāvājumu Rēzeknes novadā

20.06.2024

Tūrisms

29.  un 30. jūnijā Rēzeknes novada uzņēmēji piedalīsies Mājas kafejnīcu dienas pasākumā. Tas ir īpašs notikums, kad gan esošas, gan improvizētas un pavisam jaunas kafejnīcas, gan piemājas saimniecības, ver savas durvis un aicina nobaudīt šim pasākumam sagatavotu piedāvājumu. Sava viesošanās iepriekš jāpiesaka!

Mājas kafejnīca “Cukurella”

Darbosies 29.06. un 30. 06. 2024. plkst. 11.00 – 18.00

Siera un šķiņķa karstmaize – 2,50 EUR. Mājas saldējums ar svaigām ogām – 3,00 EUR. Siera kūka – 3,50 EUR. Deserts – 2,00 EUR Tēja – 1,00 eiro, kafija – 1,50 EUR. Macarons cepumi, upeņu zefīri un bezē cepumiņi.

Vēl iespējas: Fotostūrītis. Āra aktivitātes – lielizmēra dambrete,  šūpoles, smilšu kaste un citas bērnu izklaides iespējas.

 “Lēpes”, Dricānu pag. tālr. 28339517

Praktiskā informācija: uz vietas norēķināties varēs tikai ar skaidru naudu.

Mājas kafejnīca “Sainvie”

Darbosies 29.06. un 30. 06. 2024.  plkst. 11.00 – 17.00

Bezglutēna vegāniskie pelmeņi ar tomātu garšu, ar plūmēm  un riekstiem. Marcipāna kūciņas    ar zemesriekstu sviesta krēmu, augu valsts izcelsmes siera kūciņas “Žubīte”,  bezglutēna vegāniskais sāļais gardums, 2 veidu cepumi.  Produkti nesatur olas, piena produktus,  glutēnu.

Dalība degustācijā 10,00 EUR/persona.

Minimālais vienas grupas lielums ir 4 cilvēki, bet maksimālais – 15 cilvēki.

Vēl iespējas: iegādāties uzņēmuma ražotos produktus. Doties savvaļas zirgu apskatē. Iepriekš piesakoties būs pieejams profesionālais fotogrāfs,  foto sesijai (cena 50 EUR/h). Iepriekš piesakoties, auskaru vai kādu citu rotaslietu darbnīca no polimermāla 7,00 EUR no cilvēka (līdz 10 cilvēkiem). Iepriekš piesakoties loka šaušana 15,00 EUR/h.

“Purmaļi”, c. Meški, Kaunatas pag. tālr. 29298800.

Praktiskā informācija: iespēja izrakstīt un apmaksāt rēķinu pirms 29.06. Iespējams norēķināties ar skaidru naudu un maksājuma karti.

Mājas kafejnīca “Šalku rezidence”

Darbosies 29.06. un 30. 06. plkst. 11.00 – 21.00

Piedāvās aitas gaļas gulašzupu. Krāsnī gatavotu jēra cepeti ar pašmāju zaļumiem, plovu ar aitas gaļu, rabarberu drumstalu maize. Būs arī sarkanvīns, mājas limonāde, rabarberu mākoņi, kafija. Pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga jūsu veselībai! Alkoholiskos dzērienus aizliegts pārdot, nodot un iegādāties nepilngadīgām personām!

Pamatēdienu cenas 5,00 – 12,00 EUR.

“Šalkas”, Lauzinieki, Viļānu pag. tālr.  29440780, 29865019.

Vēl iespējas: Mierīga atmosfēra, kriketa spēle, vizināšanās ar laivu

Praktiskā informācija: uz vietas norēķināties varēs tikai ar skaidru naudu.

Mājas kafejnīca “Zvejnieki pie Lubāna”

Darbosies 29.06.  plkst. 11.00 – 18.00 un 30. 06. plkst. 11.00 – 15.00

Lubāna līņu zupa, kūpinātas zivis.  Mazsālīta zandarta filejas ar dažādām piedevām. Pēc pieprasījuma –  cepeškrāsnī cepts zandarts ar dārzeņiem. Svaigi dārzeņi  no sava dārza. Medus, medus torte. “Saldais Slaidais” ar svaigām  zemenēm un mellenēm. Pamatēdienu cenas 5,00 – 12,00 EUR

“Zvejnieki”, Īdeņa, Nagļu pag. tālr.  28301143.

Vēl iespējas: reto putnu foto izstāde “Putni Lubāna mitrājā”.

 Stāstījums par Lubāna apkārtnes vēsturi no Akmens laikmeta līdz mūsdienām vai pārgājiens pa Teirumnieku purva taku (atkarībā no laikapstākļiem).  Makšķerēšana 0,8 ha zivju dīķī, medus degustācija un medus iegāde, bišu dzīves apskate. Basketbola, volejbola un futbola laukumi, saulrieta vērošana pāri Lubānam, saullēkta sagaidīšana pēc pirts procedūrām, peldvieta. Naktsmītnes 30 cilvēkiem. Telts vietas.

Praktiskā informācija: uz vietas norēķināties varēs tikai ar skaidru naudu. Grupām iespēja izrakstīt priekšapmaksas rēķinu.

Mājas kafejnīca “Dzimtas vīni, Dzimtas dārzā”

Darbosies 29.06. plkst. 12.00 – 19.00 un 30. 06. plkst. 11.00 – 15.00

Degustācijā 6 “Dzimtas” vīni (~50 ml) no sausāko vai saldāko vīnu klāsta, pēc klienta izvēles. Krūmcidoniju, upeņu, rabarberu, plūmju, bumbieru un ābolu, pieneņu ziedu vīni. Pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga jūsu veselībai! Alkoholiskos dzērienus aizliegts pārdot, nodot un iegādāties nepilngadīgām personām!

Uzkodu platē – “Preilis”, Čedaras, Brie, cietžāvēta desa, “Rankas” rudzu maize, ciabatta, olīvas, zaļumi no pašu dārza, mājās marinētās pupiņas. Desertā  cepumu izlase. Vīnu degustācija ar uzkodām – 8,00 EUR/pers. “Šoferīšiem” uzkodas bez alkohola – 3,00 EUR/pers. Ģimenēm ar bērniem individuālās atlaides (bērniem līdz 12 g.v. - bez maksas).

Nagļi, Nagļu pag. tālr. 28659815.

Vēl iespējas: apskatīt augļu dārzu ar plūmju un ogulāju kolekciju. Ugunskurs pie dīķa.

Praktiskā informācija: uz vietas norēķināties varēs tikai ar skaidru naudu.

“Kūku balle”

Darbosies 30.06. plkst. 11.00 – 17.00

Kūciņas un pīrādziņi kopā ar mūziku un mākslu Nagļu stilā. Dzīvās mūzikas gaisotnē varēs baudīt un iegādāties pašceptas kūciņas un pīrāgus.

Cena 1,00 –  3,00 EUR

Vēl iespējas: apskatīt vietējo rokdarbnieču darinājumu un gleznu izstāde.

Pie Nagļu pagasta Tautas nama,  Nagļu pag. tālr. 26398826

Praktiskā informācija: uz vietas norēķināties varēs tikai ar skaidru naudu.

Mājas kafejnīca “Saulrieta vakariņas Bākā”

Darbosies 29.06. plkst. 20.30 – 23.00

Vakariņu laiks uz ūdens tūrisma centra “Bāka” skatu laukuma.

Līdakas sveiciens - zivju buljons ar grauzdiņiem- 5,00 EUR

Lubāna klapējums ar dzintara graudiņiem – cūkgaļas karbonāde ar krāsnī ceptiem kartupeļiem un svaigiem salātiem – 6.00 EUR, Ezera vilnīši, saulīte sniegā –plānās pankūkas ar putukrējumu un ogām 4,00 EUR

Bāka, “Kvāpāni”, Gaigalavas pag.  tālr. 29174868. 

Praktiskā informācija: Uz vietas norēķināties drīkstēs tikai ar skaidru naudu.

Grupām iespēja izrakstīt priekšapmaksas rēķinu.

Mājas kafejnīca ”Kolnasāta ābeļdārzs”

Darbosies 30.06. plkst. 11.00 – 15.00

Uz ugunskura gatavots “Kolnasātas sautējums” 5,50 EUR. Pašcepta plātsmaize un tēja 2,00 EUR

Vēl iespējas: muzeja kompleksa apmeklējums  – Franča Trasuna memoriālā māja, klēts, pirts un izstāžu zālē izvietotās izstādes.  Iespēja iegādāties Latgales keramiku, suvenīrus,  mājas vafeles, speķa pīrādziņus, bezē cepumus, Kantinieku konditorejas  cepumus,  “Vītolu” medu.

F. Trasuna muzejs “Kolnasāta”, Kalna iela 3, Sakstagals, Sakstagala pag. tālr. 26248270

Praktiskā informācija: uz vietas norēķināties varēs tikai ar skaidru naudu.

Mājas kafejnīca “Skaistā Rāzna”

Darbosies 29.06. plkst. 11.00 – 20.00 un 30. 06. plkst. 11.00 – 20.00

Zivju zupa (300 g porcija ar krējumu un maizi) – 3,50 EUR. Apmēram 1 kg liels cepeškrāsnī cepts plaudis ar piedevām (3 – 4 personām) – 40,00 EUR vai līnis ar piedevām (3 – 4 personām ) – 50 EUR. Rāznas kļockas 3 gab. saldā krējuma mērcē ar zāļu tēju, vai jāņogu dzērienu, vai kafiju – 5,00 EUR. Kūpinātas zivis pēc iepriekšēja pieteikuma.

Vēl iespējas: Vizināšanās ar kuteri pa Rāznas ezeru, vietējie suvenīri – Rāznas lāse.

“Strodi”, Kaunatas pag. tālr. 26437778.

Praktiskā informācija: uz vietas norēķināties varēs tikai ar skaidru naudu. Grupām var izrakstīt priekšapmaksas rēķinu.

Mājas virtuve “KUKNE”

Darbosies 29.06. plkst. 09.00 – 21.00 un 30. 06. plkst. 09.00 – 18.00

No plkst. 9.00 līdz 12.00 brokastu piedāvājums. No plkst.12.00 pusdienu un vakariņu piedāvājums. Brokastis: ciabatta, brusketes (ar upeņu čatniju un sieru, vai kapātiem tomātiem un sieru). Klasiskā vai spāņu omlete (ar kartupeļiem un sīpoliem). Filtra kafija vai auksti brūvēta kafija (Cold Brew), vai tēja. Ūdens. Banānu maize (no Eisaku māju Melānijas). Brokastis 7,00 EUR. Pusdienas un vakariņas: Uz ugunskura vārīta Rāznas zivju (un ne tikai) zupa (dzimtas recepte); medus, sinepju un ķiploku mērcē marinēts liellopa vai cūkgaļas cepetis ar plūmju čatniju un krāsnī ceptas kartupeļu daiviņas ar marinētu gurķu (mājas marinēti) mērcīte. Ciabatta ar zaļumu sviestiņu. Sezonas salāti. Melnās šokolādes kūka (no Zemeņu māju Daces) vai banānu maize (no Eisaku māju Melānijas). Pusdienas (zupa, pamatēdiens un saldais) 14,00 EUR. Vakariņas (pamatēdiens un saldais) 10,00 EUR. Kafijas pauze: Filtra kafija vai auksti brūvēta kafija (Cold Brew) vai tēja. Ūdens. Melnās šokolādes kūka (no Zemeņu māju Daces) vai banānu maize (no Eisaku māju Melānijas).6,00 EUR. Pusdienas un vakariņas bez zivīm un gaļas: labākā pasaulē aukstā zupa (lietuviešu dzimtas recepte ar ceptiem kartupeļiem), ķiploku biezpiens un krāsnī ceptas kartupeļu daiviņas ar marinētu gurķu (mājas marinēti) mērcīte. Ciabatta ar zaļumu sviestiņu. Sezonas salāti. Melnās šokolādes kūka (no Zemeņu māju Daces) vai banānu maize (no Eisaku māju Melānijas). Pusdienas un vakariņas bez zivīm un gaļas: Pusdienas (zupa, pamatēdiens un saldais) 12,00 EUR, vakariņas (pamatēdiens un saldais) 9,00 EUR.

Vēl iespējas: 29.06. plkst. 19.00 muzicēs “TRIO Rāzna”.

"Rāznas Stāvkrasti",  Lesinski, Kaunatas pag. tālr.. 22044863

Praktiskā informācija: Uz vietas norēķināties varēs tikai ar skaidru naudu. Grupām iespēja izrakstīt priekšapmaksas.

Mājas kafejnīcu apmeklējuma  laikā var tikt veikta fotogrāfēšana un filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma “Mājas kafejnīcu dienas 2024”atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļa vietnē, sociālajos tīklos, mārketinga materiālos.

Afisha-MKD-2024
Click to listen highlighted text!