Izbraukuma vakcinācija Gaigalavā, Sakstagalā un Viļānos

Lai iespēja saņemt vakcīnu pret saslimstību ar Covid-19 būtu pēc iespējas tuvāk cilvēku ikdienas gaitām, Nacionālais veselības dienests sadarbībā ar Rēzeknes slimnīcu un Rēzeknes novada pašvaldību oktobrī rīko izbraukuma vakcināciju Rēzeknes novada pagastos.

Lai neveidotos garas rindas un lai visiem pietiktu vakcīnas, nepieciešams obligāti pieteikties, zvanot uz norādīto tālruņa numuru.

Vakcinācija notiks:

• Trešdien, 6. oktobrī, no plkst. 10.00 līdz 14.00 Gaigalavā (Gaigalavas kultūras nams, Rēzeknes iela 2, Gaigalava, Gaigalavas pagasts). Pieteikšanās pa tālruni 64644537.
  • Piektdien, 8. oktobrī, no plkst. 10.00 līdz 14.00 Sakstagalā (Sakstagala sabiedrisko aktivitāšu centrs, Kalna iela 2, Sakstagals, Sakstagala pagasts). Pieteikšanās pa tālruni 64640550.
  • Svētdien, 10. oktobrī, no plkst. 07.00 līdz 14.00 Viļānos (Viļānu kultūras nams, Kultūras laukums 2, Viļāni). Pieteikšanās pa tālruni 64628033.

Vakcinācija notiks ar  vakcīnu Janssen vai ar vakcīnu Pfizer (piesakoties var norādīt vēlamo vakcīnu).

Uz vakcināciju aicināti arī apkārtējo pagastu iedzīvotāji. Ja nepieciešams transports, lūgumus sazināties ar tuvāko pagasta pārvaldi.

Uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu. Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un potēšanas pase (ja tāda ir).