Izcīnīti Nautrēnu apvienības pārvaldes kausi galda spēlēs!

Pagastu ziņas

4. martā Vērēmu pagasta Adamovas sporta hallē notika Nautrēnu apvienības pārvaldes kausu izcīņa galda spēlēs. Ar mērķi aktīvo atpūtu popularizēt kā veselīgu un patīkamu brīvā laika pavadīšanas veidu, pasākuma organizēšanā vienojās Nautrēnu apvienības pagastu kultūras un sporta darba organizatori. Sacensībās piedalījās gan iesācēji, gan jau pieredzējuši sporta spēļu meistari.

Sacensības notika četrās disciplīnās. Dalībnieki no 16 gadu vecuma sacentās vīriešu un sieviešu konkurencē atsevišķi.

Šoreiz izvēlētie sporta veidi bija: galda teniss, novuss, dambrete un šautriņu mešana mērķī.

Dalībnieku pulks sanāca kupls. Tiesneši ļoti nopietni vērtēja dalībnieku rezultātus un kļūdas.

Galda tenisā  sieviešu konkurencē uzvaras laurus plūca Darina Piskunova, 2. vieta Ilonai Pīrāgai un bronzas kauss Agnesei Muižniecei. Savukārt vīriešu konkurencē, 10 spēlētāju vidū, labākos rezultātus uzrādīja Juris Dikulis, 2. vieta Valteram Ludboržam, 3. vieta Dainim Vonogam.

Novusā spēle izvērtās īpaši spraiga un nopietna. 8 sieviešu konkurencē 1. vietu, zelta kausu,  ieguva Inta Saukāne, 2. vieta un sudraba kauss Agnesei Muižniecei, 3. vieta un bronzas kauss Līgai Springai. 19 vīriešu konkurencē pie zelta kausa tika Dainis Vonogs, sudrabu ieguva Jānis Ludboržs, par bronzas kausa īpašnieku kļuva Valters Ludboržs.

Dambrete. Domātāju spēle. Nopietnā cīņā 8 sieviešu konkurencē 1. vietu ieguva Irēna Pivore, 2. vieta Leonidai Obrumānei un 3. vieta Jeļenai Kozulei.

Vīriešu vidū ( 8 dalībnieki) dambretē zelta  laurus plūca Artūrs Pivors, 2. vieta Ingaram Gusānam, 3. vieta Pēterim Keiseļam.

Šautriņu mešana. Varētu domāt, pavisam vienkāršs sporta veids, bet arī te svarīgs treniņš, veiksme, iemaņas. Sieviešu vidū 15 dalībnieču konkurencē vislabākie rezultāti un 1. vieta Zaigai Mihailovai, 2. vieta Sintijai Gailumai, 3. vieta Viktorijai Ivanovai. Vīriešu konkurencē 20 dalībnieku vidū, zelta kauss aizceļoja pie Ingara Gusāna, sudrabs tika Valteram Ludboržam un bronzas kausa ieguvējs bija Jānis Matvejenko.

Spēle jau ir un paliek spēle. Rezultāti, protams, svarīga lieta, bet kopābūšana un draudzība ir daudz, daudz svarīgāka.

Pasākuma noslēgumā ar ziediem un pavasarīgu sveicienu,  mīļu pārsteigumu visām klātesošajām dāmām sagādāja SIA “Latgales ziedi” un aktīvās izklaides centrs Kidzone. Paldies Diānai un Igoram Diklabiem par pirmajiem pavasara ziediem, bet burvīgajai un koķetajai Zaķu meitenei par sirsnīgiem un jautriem foto mirkļiem pasākuma noslēgumā.

Pateicība par saliedētu un profesionālu darbu pasākuma organizatoriem un tiesnešiem!

Lai sportiskais gars un spars rauj uz priekšu, lai visiem veselība, veiksme un panākumi ikdienas darbos! Lai tiekamies jaunos, interesantos sporta un kultūras pasākumos!

Vērēmu un Ilzeskalna pagastu kultūras darba organizators Anna Višķere

Foto: Jānis Matvejenko, Inga Vigule, Anna Višķere, Tamāra Smirnova