Izsludina atklātu konkursu uz ceļu inženiera amatu

Pašvaldība

Rēzeknes novada pašvaldība (reģ. Nr.90009112679, adrese: Atbrīvošanas aleja 95A, Rēzekne, LV-4601) izsludina atklātu konkursu uz vakanto ceļu inženiera amatu Centrālās administrācijas Saimniecības un nekustamā īpašuma apsaimniekošanas nodaļā.

Prasības amata pretendentam:

• Augstākā izglītība inženiertehniskajā jomā, vēlams transporta vai ceļu būves nozarē (2.līmeņa profesionālā vai maģistra grāds).
  • Amatam vēlama atbilstoša darba pieredze valsts vai pašvaldības institūcijā, kas var tikt uzskatīta par priekšrocību.
  • Teicamas valsts valodas un vēlamas svešvalodas zināšanas.
  • Spēja patstāvīgi iegūt informāciju ceļu būvniecības, autoceļu ikdienas un periodiskās uzturēšanas, autoceļu (ielu, tiltu) uzturēšanas tehnoloģiju attīstības, kā arī satiksmes organizācijas jautājumos.
  • Spēja izstrādāt ar ceļu un ielu infrastruktūras attīstību un uzturēšanu saistīto dokumentāciju (satiksmes organizācijas shēmas, tehniskās specifikācijas utt.).
  • Spēja plānot, koordinēt un vadīt pašvaldības autoceļu un ielu infrastruktūras attīstības un uzturēšanas darbus.
  • Spēja organizēt darba izpildi, patstāvīgi pilnveidot amata kompetenci.
  • Spēja kontrolēt ceļu infrastruktūras projektēšanas, satiksmes organizācijas, būvniecības un uzturēšanas pakalpojumu sniedzēju saistību izpildi.
  • Iemaņas budžeta plāna sastādīšanā un tā izpildes organizēšanā.
  • Labas komunikācijas spējas, augsta atbildības sajūta, precizitāte un spēja strādāt komandā.
  • Teicamas datorlietošanas prasmes (programmas MS Word, Excel, AutoCad, QGIS).
  • Iniciatīva, analītiska domāšana, spēja konstatēt problēmu un piedāvāt tās risināšanas variantus.
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Pamatdarba atalgojums  EUR 954 pārbaudes laikā, pēc pārbaudes laika EUR 1004

Amata apraksts - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu (atrodama pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības Saimniecības un nekustamā īpašuma apsaimniekošanas nodaļas ceļu inženiera amatu” līdz 2022. gada 23. septembra plkst.14.00 jānosūta uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv vai līdz 2022.gada 23.septembra plkst.14.00 jāievieto pašvaldības administrācijas pastkastītē pie ieejas: Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē, LV-4601. Kontaktinformācija 64607170. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus un atbilstību kvalifikācijas prasībām. Uz otro kārtu – pretendentu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi un darba interviju - tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.