Izsludina iekšējo konkursu uz vakanto galvenā grāmatveža amatu Viļānu apvienības pārvaldē

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Viļānu apvienības pārvalde” (reģ Nr. 40900036645) izsludina iekšējo konkursu uz vakanto galvenā grāmatveža amatu . Amata pretendentam ir jābūt profesionālā augstākā  vai 1. līmeņa augstākajai izglītībai, labām iemaņām darbā ar informācijas tehnoloģijām, teicamām komunikācijas un sadarbības prasmēm, radošai un patstāvīgai pieejai darbam, atbildības sajūtai un precizitātei, vēlmei apgūt jaunas zināšanas un prasmes, par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar grāmatvedības programmu Gvedis. Pamatdarba atalgojums EUR 1050.00, amata apraksts - atrodams Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu (atrodama pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Viļānu apvienības pārvalde” galvenā grāmatvede amatam” līdz 2021. gada 28. oktobrim plkst.16,30 jānosūta uz e-pastu vilanuapvieniba@rezeknesnovads.lv vai līdz 2021. gada 28. oktobrim plkst.16,30 jāievieto Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Viļānu apvienības pārvalde” administrācijas pastkastītē pie ieejas vai jāiesniedz vecākajai lietvedei, Kultūras laukums 1A, Viļānos. Kontaktinformācija 64628033.. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – darba interviju tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.