Izsludina konkursu par sakoptāko sētu “Skaista muna tāva sāta…”

Kultūra

Ik gadu pašā vasaras viducī Rēzeknes novads saviem iedzīvotājiem piedāvā aizraujošu, sportisku ģimenisku pasākumu klāstu – Rēzeknes Novada dienas. Tā kā arī šogad epidemioloģisko apstākļu dēļ svētku svinēšana vienkopus lielākam apmeklētāju skaitam varētu būt ierobežota, tad pasākumi nedēļas garumā no 11. jūlija līdz 18. jūlijam notiks katrā Rēzeknes novada pagasta teritorijā atsevišķi, ievērojot šajā laikā valstī noteiktos ierobežojumus. Tomēr vienas mājsaimniecības ietvaros aktivitātes ir iespējamas jebkurā gadījumā.  Lai veicinātu Rēzeknes novada pagasta teritorijas sakoptību un attīstību, rosinātu iedzīvotāju aktivitāti un līdzdalību savas darba un dzīves vietas sakopšanā un kultūrvides veidošanā, motivētu pagasta iedzīvotājus būt atbildīgiem par sava īpašuma sakopšanu, Rēzeknes novada pašvaldība sadarbībā ar pagastu pārvaldēm organizē Rēzeknes novada pašvaldības konkursu “SKAISTA MUNA TĀVA SĀTA...”. Konkursa uzdevums ir noskaidrot sakoptākos viensētu pagalmus un ciema teritorijā esošo privātmāju un daudzdzīvokļu māju apbūvi.

Galvenās  balvas ieguvējiem no katras pagastu apvienības tiek pasniegta glezna ar uzvarētāja īpašuma attēlojumu, kas taps Rēzeknes Novada dienu mākslas plenēra ietvaros. Uzvarētāju apbalvošana notiks Rēzeknes Novada dienu pagastu apvienību noslēguma pasākumā.

Informācija par konkursu atrodama Rēzeknes novada mājas lapā www.rezeknesnovads.lv

Ināra Pleikšne,
Rēzeknes novada Kultūras nodaļas vadītāja