Izsludina pieteikšanos konkursam “Rēzeknes novada Jaunatnes gada balva”

31.01.2023

Jauniešiem

Lai izceltu un godinātu tos Rēzeknes novada pozitīvos piemērus – jaunatnes darbiniekus un jauniešus atbalstošās organizācijas, kuras ar savu veikumu 2022. gadā ir mainījušas novada jauniešu ikdienu, kā arī lai apzinātu aktīvākos un talantīgākos Rēzeknes novada jauniešus un veicinātu jauniešu iniciatīvu un līdzdalību novada sabiedriskajā dzīvē, Rēzeknes novada Izglītības un sporta pārvalde izsludina pieteikšanos konkursam “Rēzeknes novada Jaunatnes gada balva”.

Labākos un aktīvākos ir iespēja pieteikt kādā no septiņām nominācijām:

  • GADA SKOLĒNS
  • GADA BRĪVPRĀTĪGAIS
  • GADA JAUNAIS MĀKSLINIEKS
  • GADA JAUNATNES DARBINIEKS
  • JAUNATNEI DRAUDZĪGĀKĀ PAGASTA/PILSĒTAS PĀRVALDE
  • GADA JAUNIEŠU ORGANIZĀCIJA
  • GADA AKTĪVĀKAIS JAUNATNES PAGASTS

Rēzeknes novada gada balvas nominācijām, var tikt pieteikts jebkurš Rēzeknes novada jaunietis vecumā no 13 līdz 25 gadiem vai jauniešu organizācija.

Nominācijā „Gada jaunatnes darbinieks” var pieteikt novada pagastu/pilsētas jauniešu centru vadītājus, jaunatnes darbiniekus un jaunatnes lietu speciālistus, kas ir snieguši atbalstu jauniešiem iniciatīvu realizēšanā, savukārt nominācijā “Jaunatnei draudzīgākā pagasta/pilsētas pārvalde”, var pieteikt kādu no Rēzeknes novada pagastu/pilsētas pārvaldēm, kura 2022. gadā ir palīdzējusi īstenot vietējo jauniešu idejas vai attīstīt viņu talantus un prasmes, sniedzot nepieciešamo atbalstu.

Pieteikumus nominācijām var iesniegt jebkurš Rēzeknes novada iedzīvotājs vecumā no 13 gadiem, kā arī jebkura Rēzeknes novada juridiska persona, t.sk., pašvaldības iestādes un nevalstiskās organizācijas.

Pieteikumi Rēzeknes novada Jaunatnes gada balvas nominācijām jāiesniedz līdz 16. februārim. Pieteikumus iesniegt iespējams tikai elektroniski, sūtot uz e-pastu aivars.mezatucs@rezeknesnovads.lv.

Rēzeknes novada Jaunatnes gada balvas svinīgā ceremonija notiks 3. martā, Rēzeknes novada pašvaldības ēkā, Atbrīvošanas alejā 95A, plkst. 15.00.

Sīkāku informāciju par Rēzeknes novada Jaunatnes gada balvu un pieteikuma anketas nominācijām skatīt NOLIKUMĀ.

Aivars Mežatučs
Rēzeknes novada pašvaldības Jaunatnes lietu speciālists

Click to listen highlighted text!