Izsludināta pieteikšanās Aijas Eriņas piemiņas konkursam “Nūdreb sirds…” jaunajiem vokālistiem un dziesmu autoriem

Šī gada maijā Rēzeknes novada Dricānu pagasta kultūras namā norisināsies otrais dziedātājas Aijas Eriņas piemiņas konkurss “Nūdreb sirds…” jaunajiem vokālistiem un dziesmu autoriem. Interesenti aicināti pieteikties konkursam elektroniski līdz 24. aprīlim. Nolikums un pieteikuma anketas pieejamas Rēzeknes novada pašvaldības tīmekļvietnē. 

Konkursa rīkošanas tradīciju Eriņu ģimene aizsāka 2019. gadā, lai godinātu Latvijā pazīstamās dziedātājas un dziesmu autores Aijas Eriņas (1985-2017) devumu mūzikā un sniegtu iespēju talantīgiem bērniem un jauniešiem, kuri paši raksta tekstus, mūziku un arī dzied, apliecināt savu radošumu.

Pēc pandēmijas ierobežojumu laika Eriņu ģimene kopā ar tuviniekiem, draugiem un kolēģiem atjauno iesākto. “Vēlamies pulcināt Dricānu kultūras namā jaunos dziedātājus, lai pavadītu skaistu dienu mūzikas un radošuma gaisotnē," saka Agnese Eriņa.

Konkurss-festivāls “Nūdreb sirds…” norisināsies 2023. gada 13. maijā plkst. 14.00 Dricānu kultūras namā un sastāvēs no diviem atsevišķi vērtētiem konkursiem. Vokālistu konkursa dalībnieki izpildīs divas dziesmas pēc brīvas izvēles un tiks vērtēti trīs vecuma grupās: “Cālīši” (4 – 8 gadi), “Cīrulīši” (9 – 13 gadi) un “Lakstīgalas” (14 – 19 gadi). Savukārt dziesmu autoru oriģināldziesmu konkursā aicināti piedalīties bērni un jaunieši vecumā no deviņiem līdz 19 gadiem. Tajā būs jāizpilda viena dziesma ar oriģināltekstu vai jau publicētu dzeju.

Konkursa nolikums un pieteikuma anketas atrodamas ŠEIT. Gan vokālistiem, gan arī dziesmu autoriem pieteikumu jāiesniedz elektroniski līdz šī gada 24. aprīlim, sūtot uz epasta adresi andriserins@inbox.lv.

Konkursa organizētāji un atbalstītāji: Eriņu ģimene, SIA “Augstkalnes”, Rēzeknes novada pašvaldība un Dricānu pagasta apvienība.

 

Click to listen highlighted text!