Izsludināta pieteikšanās mazo vokālistu konkursam “Bitīte zum, zum – 2024”

12.03.2024

Pagastu ziņas

Aicinām vecākus pieteikt pirmsskolas vecuma bērnus Rēzeknes novada bērnu vokālās mūzikas konkursam “Bitīte zum, zum - 2024” jeb “Mazo vokālistu konkursam “Bitīte zum, zum – 2024””, kas norisināsies 14. aprīlī Viļānu kultūras namā.

Konkurss tiek organizēts Rēzeknes novada pirmsskolas vecuma bērniem, lai attīstītu pirmsskolas vecuma bērnu muzikālās prasmes un iemaņas, pilnveidotu bērnu skatuves kultūru, attīstītu uzstāšanās prasmes, kā arī veicinātu sadarbību un pieredzes apmaiņu starp vokālajiem pedagogiem.

Konkursā var piedalīties pirmsskolas vecuma bērni (solisti) no 3 līdz 7 gadu vecumam, kuri ir deklarēti Rēzeknes novadā vai mācās kādā no Rēzeknes novada pirmsskolas izglītības iestādēm un ir mācījušies un ir sagatavoti konkursam.

Konkursa dalībnieki tiks apbalvoti nominācijās:

  • 1. vietas ieguvējam tiks piešķirts tituls “Zum, zum bitīte”;
  • 2. vietas ieguvējam tiks piešķirts tituls “vice “Zum, zum bitīte””;
  • pārējiem konkursa dalībniekiem tiks piešķirta nominācija atbilstoši sniegumam.

Labākie vokālisti tiek izvirzīti dalībai Rēzeknes novada pašvaldības organizētajos pasākumos, dalību pirms katra pasākuma saskaņojot ar attiecīgā kultūras nama vai pagasta pasākuma organizatoru.

Pieteikuma anketa līdz 2024. gada 4. aprīlim, plkst. 17.00 jāiesūta elektroniski uz e-pastu vilanu_kn@inbox.lv vai personīgi jāiesniedz Viļānu kultūras namā. Pašāka informācija par pieteikšanos, konkursu un tā norisi pa tālr. 26908886 (Līva) vai 28662346 (Margarita).

Sagatavoja Elza Indričāne, sabiedrisko attiecību speciāliste

Click to listen highlighted text!