Izsludināta pretendentu pieteikšana konkursam “GADA BALVA KULTŪRĀ 2023”

Kultūra

Lai godinātu nozīmīgākos Rēzeknes novada kultūras cilvēkus un notikumus, Rēzeknes novada pašvaldība pirmo reizi rīko konkursu “GADA BALVA KULTŪRĀ 2023". Konkursa mērķis ir apkopot pagājušā gada veiksmīgākās kultūras norises Rēzeknes novadā, godināt aktīvākos Rēzeknes novada kultūras pārstāvjus dažādās kultūras jomās, popularizējot un veicinot turpmāko kultūras jaunrades daudzveidības attīstību.

Pretendentus izvirzīs šādās nominācijās:

• Mūža ieguldījums kultūrā
  • Gada cilvēks kultūrā
  • Gada kultūras darbinieks
  • Gada organizācija kultūrā
  • Gada mākslinieciskais kolektīvs
  • Gada notikums
  • Gada redzamākais notikums
  • Gada latgaliskās kultūras popularizētājs
  • Gada jaunrade
  • Gada kultūras mantojums

Tiesības izvirzīt pretendentus konkursam ir ikvienam iedzīvotājam, kultūras darbiniekiem, iedzīvotāju konsultatīvajām padomēm, nodibinājumiem un biedrībām, jauniešu centriem un organizācijām, Rēzeknes novada pašvaldības iestādēm un darbiniekiem, mākslinieciskajiem kolektīviem un citām institūcijām.

Pretendentus konkursam var pieteikt no 2024. gada 2. februāra līdz 15. februārim (ieskaitot). Aizpildītu pieteikuma anketu (1. pielikums) iespējams iesniegt:

• ievietojot Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes pastkastītē pie ieejas ar norādi: „Konkursam „GADA BALVA KULTŪRĀ 2023””, adrese: Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 95A, LV-4601
  • iesūtot pa pastu ar norādi: „Konkursam „GADA BALVA KULTŪRĀ 2023””, adrese: Rēzeknes novada pašvaldība, Atbrīvošanas alejā 95 A, Rēzeknē, LV-4601
  • sūtot uz e-pastu: ktp@rezeknesnovads.lv

Konkursa rezultāti tiks paziņoti noslēguma ceremonijā, kas norisināsies 2024. gada 29. februārī plkst. 17.00 Feimaņu kultūras namā (“Pagasta māja”, Feimaņi, Feimaņu pag., Rēzeknes nov.).

Kontaktpersona: Rēzeknes novada Kultūras un tūrisma pārvaldes vadītājas vietniece Monta Sleže-Zaļkalne, tālr. 29816789, ktp@rezeknesnovads.lv