Izsludināts konkurss par finansējuma piešķiršanu jauniešu darba praksēm vasaras periodā

Jauniešiem

Rēzeknes novada Izglītības un sporta pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu jauniešu darba praksēm vasaras periodā, kas tiks īstenotas laika posmā no 2023. gada 1. jūnija līdz 31. augustam.

Konkursa mērķis ir nodarbināt jauniešus vasaras periodā, kā arī veicināt jauniešu darba prakses un neformālās izglītības attīstību Rēzeknes novadā.

Konkursā tiek aicināti piedalīties Rēzeknes novada apvienību pārvaldēs dzīvojošie jaunieši, kas 2022./2023. mācību gadā beidz 9., 10. vai 11. Klasi (1. un 2. kurss arodskolās) kādā no izglītības iestādēm Rēzeknes novadā vai Rēzeknē, vai kādā citā pilsētā/novadā (jauniešu deklarētā dzīvesvieta ir Rēzeknes novadā).

Pieteikumi tiek gaidīti Rēzeknes novada pašvaldības apvienību pārvaldēs līdz 25. maijam plkst. 16.00.

Sīkāka informācija nolikumā.

Aivars Mežatučs,