Izsludināts konkurss par finansējuma piešķiršanu jauniešu darba praksēm vasaras periodā

Jauniešiem

Rēzeknes novada Izglītības pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu jauniešu darba praksēm vasaras periodā, kas tiks īstenotas laika posmā no 2021. gada 1. jūnija līdz 31. augustam.

Konkursa mērķis ir nodarbināt jauniešus vasaras periodā, kā arī veicināt jauniešu darba prakses un neformālās izglītības attīstību Rēzeknes novadā.

Konkursā tiek aicināti piedalīties Rēzeknes novada pagastos dzīvojošie jaunieši, kas 2020./2021. mācību gadā beidz 9., 10. vai 11. klasi (1. un 2. kursu arodskolās) kādā no izglītības iestādēm Rēzeknes novadā vai Rēzeknes vai kādā citā pilsētā (jauniešu deklarētā dzīvesvieta ir Rēzeknes novadā).

Pieteikumi tiek gaidīti Rēzeknes novada pašvaldības pagastu pārvaldēs līdz 26. maijam plkst. 16.00.

Sīkāka informācija nolikumā.

Aivars Mežatučs,