Izsludināts konkurss par finansējumu tehniskās jaunrades aktivitātēm

Izglītība

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu materiālās bāzes papildināšanai tehniskās jaunrades aktivitātēm 2021. gadā. Konkursa mērķis ir atbalstīt bērnu un jauniešu aktivitātes un ieinteresētību tehniskās jaunrades jomā. Konkursā var piedalīties novada izglītības iestādes, interešu izglītības pulciņi un skolēnu pašpārvaldes. Kopējais tehniskās jaunrades projektiem atvēlētais budžets 2021. gadā ir 4000 EUR. Viena pretendenta pieprasītā summa nedrīkst būt lielāka par 500 EUR. Paredzams, ka konkursam pieejamā budžeta ietvaros tiks atbalstīti 7 līdz 8 projekti.

Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 17. septembrim Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldē.

Anita Rudziša,
Rēzeknes novada Izglītības un sporta pārvaldes
Interešu izglītības speciāliste