Izsludināts konkurss uz vakanto projektu vadītāja amatu Viļānu apvienības pārvaldē (pieteikšanās pagarināta līdz 28.01.)

Pašvaldība

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Viļānu apvienības pārvalde” (reģ Nr. 40900036645) izsludina  konkursu uz vakanto projektu vadītāja  amatu. Amata pretendentam ir jābūt augstākajai izglītībai, kas papildināta ar speciālajām zināšanām dokumentu pārvaldības jomā, labām iemaņām darbā ar informācijas tehnoloģijām, teicamām komunikācijas un sadarbības prasmēm, radošai un patstāvīgai pieejai darbam, atbildības sajūtai un precizitātei, vēlmei apgūt jaunas prasmes un zināšanas, prasmei strādāt ar modernajām informācijas tehnoloģijām.

Pamatdarba atalgojums: EUR 880.00.
Amata apraksts - apskatāms zemāk pielikumā.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu ar norādi "Konkursam uz Viļānu apvienības pārvaldes projektu vadītāja amatu” līdz 2022. gada 28. janvāra  plkst. 12.00 jānosūta uz e-pastu vilanuapvieniba@rezeknesnovads.lv vai līdz 2022. gada 28. janvāra plkst. 12.00 jāievieto Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Viļānu apvienības pārvalde” administrācijas pastkastītē pie ieejas, Kultūras laukums 1A, Viļānos.
Kontaktinformācija: 64628033.
Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – darba interviju tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā izvirzītajām prasībām.