Ja ceļā satiec sievieti

Ja ceļā satiec sievieti, 
Lai pirmā sniegpulkstenīte 
Dod jums maigumu! 
Pavasara saule dod Jums siltumu! 
Marta vējš dod Jums cerību,
Laimi un prieku, tikai  vienīgi labās lietas!

Ja Kaunatas pagastu apvienības ielās pamanījāt vairāk smaidu sieviešu sejās, vairāk prieka un siltuma, vairāk ziedu viņu plaukstās, vairāk emociju un neaizmirstamu mirkļu, vairāk komplimentu un mīlestības vīriešu acīs, tad ziniet, ka pienācis 8. marts – diena, kas veltīta daiļā dzimuma pārstāvēm, diena, kad uzplaukst mīļi vārdi un sievietēm tiek dota iespēja justies īpašām, mīlētām un lolotām. Tradicionāli šajā dienā sievietes tiek sveiktas ar ziediem un laba vēlējumiem. Arī mūsu Kaunatas pagastu apvienības – Griškānu, Mākoņkalna, Kaunatas, Stoļerovas, Čornajas pagastu pārvaldes vadītāji bija sagatavojuši svētku sveicienu „Ja ceļā satiec sievieti”. Dienas garumā pa pagastiem kursēja transporta līdzekļi svētku noformējumā un pagastu pārvaldes vadītāji sveica ceļā satiktās sievietes. Apvienības ietvaros tika satiktas un apsveiktas pāri 500 daiļā dzimuma pārstāves. Mīļās sievietes, lai  Jums pavasaris – aiz loga, dvēselē un sirdī!

Tamāra Kablanova
Foto: Dzintra Gribuste, Vija Jeršova, Tamāra Kablanova, 
Žanna Anisčenko, Skaidrīte Beitāne

Video: Igors Isupovs

Click to listen highlighted text!