Jaunieši tiek aicināti pieteikties neformālajām apmācībām par uzņēmējdarbību

09.07.2022

Jauniešiem

Kā jau ierasts, katru gadu jauniešiem ir iespēja piedalīties neformālajās apmācībā “Kļūsti par uzņēmēju 5”. Apmācību mērķis ir veicināt jauniešu interesi par uzņēmējdarbību un par savu uzņēmumu veidošanu. Apmācības tiks organizētas, balstoties uz dažādām neformālajām aktivitātēm. Tā ir vienreizēja iespēja jauniešiem no 16 līdz 22 gadu vecumam iepazīties tuvāk ar uzņēmējdarbību, iegūt jaunus draugus un kontaktus, uzzināt, kā tas ir - būt uzņēmējam, kā arī aprunāties ar esošiem uzņēmējiem, lai uzzinātu visas nianses, kas jāzina, uzsākot savu uzņēmējdarbību.

Pieteikties neformālajām apmācībām ir iespējams līdz 22. jūlijam. Šogad apmācības norisināsies tuvāk dabai, Lūznavas pagasta “Priedkalnēs”, viesu mājā pie Ismeru – Žogotu ezera.

Dalība apmācībās ir bez maksas.

Neformālās apmācības organizē Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās administrācijas Attīstības plānošanas nodaļas uzņēmējdarbības attīstības speciālisti sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību.

Dalībniekiem jānosūta aizpildīta pieteikuma anketa līdz 22. jūlijam uz e-pastu evita.bistrova@rezeknesnovads.lv.

Apmācību nolikums un pieteikuma anketa  pieejama www.rezeknesnovads.lv.

Vietu skaits ierobežots.

Informācijai: