Jaunieši tiek aicināti pieteikties neformālajām apmācībām par uzņēmējdarbību

12.07.2023

Uzņēmējdarbība

Rēzeknes novada jaunieši tiek aicināti pieteikties šī gada neformālajām apmācībām “Kļūsti par uzņēmēju”. Apmācību mērķis ir veicināt jauniešu interesi par uzņēmējdarbību un par savu uzņēmumu veidošanu. Tā ir vienreizēja iespēja jauniešiem no 15 līdz 21 gadu vecumam iepazīties tuvāk ar uzņēmējdarbību, iegūt jaunus draugus un kontaktus, uzzināt, kā tas ir - būt uzņēmējam, kā arī aprunāties ar esošiem uzņēmējiem, lai uzzinātu visas nianses, kas jāzina, uzsākot savu uzņēmējdarbību.

Pasākuma ietvaros plānotas neformālas lekcijas brīvā un radošā gaisotnē, izbraucieni un tikšanās ar uzņēmējiem un iedvesmojošiem savas jomas profesionāļiem, kā arī praktiskie uzdevumi, radošās darbnīcas, brīvā laika aktivitātes, ugunskurs.

Pieteikšanās uz neformālajām apmācībām ir noslēgusies.

Pieteikšanās līdz 21. jūlijam – sūtot aizpildītu pieteikšanās veidlapu uz e-pastu evita.igaune@rezeknesnovads.lv vai aizpildot elektronisko pieteikšanās veidlapu https://forms.gle/DeLZPDYr5Bbii7Ym6 . Vietu skaits ierobežots. Dalībnieki saņems apstiprinājuma e-pastu un apmācību programmu. Dalībniekiem līdz 18 gadu vecumam nometnes dienā jāiesniedz vecāku atļauja atrasties apmācībās (forma tiks izsūtīta apstiprinājuma e-pastā).

Pasākuma norises vieta: Lūznavas pagasts “Priedkalnes”, viesu māja pie Ismeru – Žogotu ezera. Nokļūšana līdz pasākuma vietai jānodrošina pašiem dalībniekiem. (Atsevišķos gadījumos var tikt meklēts cits risinājums, lūgums sazināties).

Neformālās apmācības organizē Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās administrācijas Attīstības plānošanas nodaļas uzņēmējdarbības attīstības speciālisti sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību. Dalība apmācībās ir bez maksas.

Vairāk informācijas nolikumā.

Koordinatori: