Jauniešus aicina uz neformālām apmācībām “JĀdarām”

19.06.2021

Jauniešiem

Lai veicinātu Rēzeknes novada jauniešu iesaisti Rēzeknes novada ilgtspējīgas vides attīstībā un pilnveidošanā, jaunieši vecumā no 13 līdz 18 gadiem tiek aicināti piedalīties bezmaksas neformālajās apmācībās "JĀdarām". 
Apmācības norisināsies no 29. jūnija līdz 1. jūlijam  Rēzeknes novadā. Katru dienu apmācību norises vieta tiks mainīta. Pirmajā dienā tā būs Rēzeknes upe, otrajā-Rāznas ezers un trešajā- Dricānu jauniešu centrs "Kukuži".  Neformālās apmācības organizē biedrība "LOBS" un Dricānu jauniešu centrs "Kukuži" ar Rēzeknes novada Izglītības pārvaldes finansiālu atbalstu. 
Trīs dienu laiku jaunieši tiksies, iedvesmosies, uzzinās un noslēgumā diskutēs ar pašvaldību pārstāvjiem. Šī nebūs klasiska diskusija, bet gan neformāla gaisotne, spēlējot āra spēles. Tomēr rezultātu tas nemaina: domāsim kopīgi, ko es (jaunietis) varu darīt šodien, lai rīt mans novads būtu labāks? 

Jaunieti, piesakies, iesaisties, ietekmē!

Papildus informācijai:
Ingūna Semule 
T.28670203
inguna.semule@gmail.com 
https://www.facebook.com/lobsbiedriba/

Click to listen highlighted text!