Jaunos talantus pulcē “Vara talants”

23.04.2022

Izglītība
SAMSUNG CSC

Katru gadu marta sākumā Bērzgales kultūras namā “Vara Talants”  kopā pulcēja lielu skaitu dalībnieku, lai vienā no pazīstamākajiem un lielākajiem bērnu un jauniešu dziesmu, deju un citu prasmju pasākumiem Rēzeknes novadā atklātu savus talantus. Neparastais laiks, kurā šobrīd dzīvojam, arī šogad neļāva visiem sanākt kopā, taču prieku darboties un attīstīt savus talantus bērni un jaunieši nav pazaudējuši.  Un, kaut arī “Vara Talants” klātienē nevarēja notikt, ikvienam Rēzeknes novada bērnam un jaunietim bija iespēja izpausties radoši, nofilmēt savu talantu, iesūtīt video ar priekšnesumu un padalīties ar saviem talantiem. Šogad video konkursā “Vara Talants” piedalījās 70 dalībnieki, kuri dalījās ar saviem dziedāšanas, dejošanas un muzicēšanas talantiem.

Ar augstāko pakāpi žūrija novērtēja Gabrielas Smanes (Feimaņu pamatskola), Everitas Štekeles (Maltas vidusskola) un vokāli instrumentālā ansambļa “Fantāzija” (Tiskādu vidusskola) iesūtītos video.

Paldies ikvienam dalībniekam un viņa palīgiem par drosmi piedalīties “Vara Talantā 2022”!

Arī jums piedāvājam iespēju iepazīties ar Rēzeknes novada daudzpusīgajiem talantiem. (Video ierakstu tapšanas laikā tika ievēroti visi valstī noteiktie epidemioloģiskie pasākumi.)

Anita Rudziša, interešu izglītības speciāliste

Foto no arhīva

Click to listen highlighted text!