Jūnija vieglatlētikas sacensību sasniegumi Viļānu Sporta skolā

'Māsiņas Malinovskas uz goda pjedestāla 200 m skrējienā - Linda Malinovska izcīnīja 1. vietu skrējienā (32,8), Liene Malinovska izcīnīja 2.vietu (33,2).

2022. gada 21. jūnijā Krāslavā notika Krāslavas BJSS vieglatlētikas sacensības U-12 vecuma grupā. Sacensības pulcējās dalībnieki no Daugavpils, Jēkabpils, Krāslavas, Ludzas un Viļāniem.

Viļānu Sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja:

• 2011. gadā dzimušie un jaunāki (Selīna Marija Astašova, Liene Malinovska, Linda Malinovska, Vladislava Brovčenko, Darja Konstantinova, Annija Krūkle, Konstantīns Soboļevs, Viktorija Vita Straujupe, Elizabete Šarkovska un Viktorija Šarkovska).

Selīna Marija Astašova izcīnīja 1. vietu 80 metru skrējienā (11,9), 1. vietu 500 metru skrējienā ar jaunu personīgo rekordu 1.33,2 un 1. vietu bumbiņas mešanā 31,46 m.

Linda Malinovska izcīnīja 1. vietu 200 metru skrējienā (32,8) un 2. vietu bumbiņas mešanā ar rezultātu 27,21 m.

Konstantīns Soboļevs pārliecinoši uzvarēja pildbumbas mešanas sektorā ar rezultātu 10,48 m.

Liene Malinovska izcīnīja 2. vietu 200 metru skrējienā (33,2) un 3. vietu bumbiņas mešanā ar rezultātu 25,83 m.

Vladislava Brovčenko ierindojās otrajā vieta 80 metru skrējienā (12,2) un trešajā vietā 500 metru skrējienā ar rezultātu 1.39,1

Viktorija Vita Straujupe palika 3. vietā 200 metru skrējienā (34,3)

2022. gada 23. jūnijā Preiļos notika Preiļu un Līvānu novadu atklātais vieglatlētikas čempionāts. Sacensības pulcējās dalībnieki no Austrumlatvijas.

• Pieaugušie (Marita Vulāne, Adriāna Tumane);
  • 2007. gadā dzimušie un jaunāki (Liāna Smirnova, Alīna Saprovska, Madara Skangale, Elizaveta Kuznecova, Valters Malta, Arvis Betlers);
  • 2009. gadā dzimušie un jaunāki (Nika Markelova, Selīna Marija Astašova).

U-16 vecuma grupā Alīna Saprovska izcīnīja pirmo vietu lodes grūšanā ar rezultātu 9,60 m un pirmo vietu šķēpa mešanā ar rezultātu 28,52 m.

2000m skrējienā 2. vietā ierindojās Valters Malta (6.42,16 sek.).

Pieaugušo konkurencē Marita Vulāne izcīnīja pirmo vietu augstlēkšanā (1,55 m). Edgars Malinovskis ieguva sudraba medaļas tāllēkšanā ar rezultātu 5,15 m un škēpa mešanā ar rezultātu 41,86 m.

Arī citi mūsu Sporta skolas audzēkņi uzradīja labus rezultātus, sasniedzot vairākus personīgus rekordus.

Lepojamies un sveicam godalgoto vietu ieguvējus!