Kaunatas jauniešu centram „Buras” 10 gadi!

Jauniešiem

28. oktobrī, Kaunatas jauniešu centrs „Buras” krāšņā svētku gaisotnē svinēja savu desmit gadu jubileju. Vai tas ir daudz vai maz? Ja runā par cilvēka desmito dzimšanas dienu, tad īsti nav daudz tas pat vēl nav jaunietis. Runājot par iestādi, tad tas ir pietiekams vecums, lai atskatītos uz paveikto un sasniegto un, protams, lai svinētu.

Pasākuma svinīgajā daļā jauniešu centra idejas autore Rita Tēraude dalījās atmiņās par to, kā tika izveidots Kaunatā jauniešu centrs. Kopā ar iepriekšējo jauniešu centra vadītāju Ligitu Joksti-Bogdanovu dalījāmies ar mūsu sasniegumiem, ar jauniešu centra ikdienu, jauki, atraktīvi, darbīgi un veiksmīgi pavadītajiem 10 gadiem.

Kaunatas jauniešu centra pastāvēšanas laikā bija trīs jauniešu centra vadītāji: Vitālijs Beļakovs, Ligita Jokste-Bogdanova un Tamāra Kablanova (šobrīd vada). Liels paldies iepriekšējiem centra vadītājiem – V. Beļakovam un L. Jokstei -Bogdanovai par ieguldīto darbu un izveidotajām tradīcijām, kuras tiek turpinātas vēl šodien un papildinātas ar jaunām. Pasākuma gaitā ar mūsdienu dejām mūs priecēja Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra meiteņu grupa „PETTIT”.

Kā jau īstā dzimšanas dienas ballītē viesu bija ieradies varens pulks. Tie bija mūsu vietējie pagasta iedzīvotāji, viesi no Rēzeknes novada pašvaldības, mūsu sadarbības partneri, pārstāvji no Kaunatas pagasta pārvaldes, Kaunatas Iedzīvotāju konsultatīvās padomes pārstāvji, kā arī jaunieši no Viļāniem, Čornajas, Dricāniem, Strūžāniem, Nautrēniem, Maltas, Gaigalavas un Ludzas. Paldies visiem par skaistiem vārdiem, vēlējumiem, dziesmām, dejām un dāvanām! Un, protams, kāda dzimšanas dienas ballīte bez svētku tortes, svecēm, pārsteigumiem un dejām!

Liels paldies visiem, kuri ir piedalījušies Kaunatas jauniešu centra tapšanā, visiem, kuri ir palīdzējuši, lai Kaunatas jauniešu centrs pastāvētu šodien un turpmāk. Paldies jums ikvienam par atbalstu, sadarbību un uzticību! Jaunatnes joma ir interesanta un izaicinājumu pilna! Priecājamies, ka ir aktīvi jaunieši, lieliski kolēģi, sadarbības partneri un kopā esam daudz paveikuši ! Paldies visiem par kopā būšanu!

Sagatavoja: Jauniešu centra „Buras” vadītāja Tamāra Kablanova