Konkursam „Rēzeknes novada uzņēmums 2016” pieteikti 28 pretendenti

Jau piekto gadu Rēzeknes novada pašvaldība rīko konkursu „Rēzeknes novada uzņēmums”. Šogad konkursam pieteikti 28 pretendenti deviņās nominācijās. Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, arī šoreiz visvairāk pretendentu – deviņi – pieteikti nominācijā “Gada uzņēmums”. Nominācijā “Gada jaunais uzņēmums” pieteikti seši pretendenti, savukārt nominācijā “Gada amatnieks” pieteikti četri uzņēmēji. Šogad pirmoreiz tiks noskaidroti uzvarētāji nominācijā “Gada ģimenes uzņēmums”, kam pieteikti trīs pretendenti.

No 26. oktobra konkursa vērtēšanas komisija apbraukās pieteiktos pretendentus, lai izvērtētu uzņēmumu darbību, investīciju piesaisti, jaunu darbavietu radīšanu, ražoto produktu vai pakalpojumu kvalitāti, oriģinalitāti, vides sakoptību un citus aspektus.

Konkursa vērtēšanas komisiju vadīs Rēzeknes novada deputāts, Teritorijas attīstības, plānošanas, tautsaimniecības, vides un infrastruktūras jautājumu pastāvīgās komitejas priekšsēdētājs Kaspars Melnis. Vērtēšanas komisijā darbosies arī novada domes deputāts Jānis Macāns, Attīstības plānošanas nodaļas projektu vadītāja Inga Zapāne, Uzņēmēju konsultatīvās padomes pārstāvis un ZS “Tiptops” īpašnieks, titula “Gada uzņēmums – novada VIP 2014” ieguvējs Jānis Kuzminskis, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas pārstāve Iveta Mietule, Čornajas pagasta pārvaldes vadītājs Oļegs Kvitkovskis un Sakstagala pagasta pārvaldes struktūrvienības “Kantinieku pagasta pārvalde” vadītāja Marija Vasiļjeva.

Kā ierasts, konkursa uzvarētāji tiks godināti svinīgā ceremonijā 2017. gada 19. martā Latgales vēstniecībā GORS.

Madara Bērtiņa,
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Click to listen highlighted text!