Konkurss par finansējuma piešķiršanu inventāra un aprīkojuma iegādei jaunatnes projektiem

18.03.2024

Jauniešiem

Rēzeknes novada Izglītības un sporta pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu inventāra un aprīkojuma iegādei jaunatnes projektiem, kas tiks īstenoti laika posmā no 2024. gada 1. jūnija līdz 1. oktobrim.

Konkursa mērķis ir atbalstīt aktivitātes jaunatnes sekmīgākai integrācijai politiskajos, ekonomiskajos, sociālajos un kultūras procesos Rēzeknes novadā.

Konkursā tiek aicinātas piedalīties Rēzeknes novada apvienību pārvaldēs darbojošās jauniešu nevalstiskās organizācijas, jauniešu centri, jauniešu klubi, skolēnu pašpārvaldes un jauniešu neformālās interešu grupas.

Pieprasītā summa projekta īstenošanai nedrīkst būt mazāka kā 400,00 EUR un lielāka kā 600,00 EUR.

Projekta pieteikumu iesniegt iespējams tikai elektroniski, sūtot uz e-pastu aivars.mezatucs@rezeknesnovads.lv (parakstītus ar e-parakstu vai parakstītus un ieskanētus). Projekta iesniegšanas datums – 29. marts (ieskaitot), plkst. 15.00.

Plašāka informācija konkursa nolikumā.

Aivars Mežatučs, Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists

Click to listen highlighted text!