Konkurss par finansējuma piešķiršanu jaunatnes nometņu un neformālo apmācību projektiem

Jauniešiem

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu jaunatnes nometņu un neformālo apmācību projektiem, kas tiks īstenoti laika posmā no 2023. gada 1. jūnija līdz 1. novembrim.

Konkursa mērķis ir atbalstīt jaunatnes lietderīgu brīvā laika pavadīšanu neformālās izglītības nometnēs vai daudzdienu neformālās apmācībās Rēzeknes novadā, kuru šī gada tēma būtu saistīta ar veselīga dzīvesveida popularizēšanu un zaļo domāšanu.

Konkursā tiek aicinātas piedalīties Rēzeknes novada pagastos/pilsētā darbojošās nevalstiskās organizācijas, pašvaldības, komercsabiedrības un cita veida organizācijas, kas reģistrētas LR Uzņēmumu reģistrā. Pieprasītā summa projekta īstenošanai nedrīkst būt mazāka kā EUR 800,00 un lielāka kā EUR 1100,00.

Projektus iespējams iesniegt tikai elektroniski sūtot uz e-pastu: aivars.mezatucs@rezeknesnovads.lv, līdz 20. aprīlim plkst.16.30.

Sīkāka informācija: Konkursa nolikumā zemāk.

Aivars Mežatučs,
Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists