Konkurss par finansējumu tehniskās jaunrades aktivitātēm

04.09.2023

Izglītība

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu materiālās bāzes papildināšanai tehniskās jaunrades aktivitātēm 2023. gadā. Konkursa mērķis ir atbalstīt bērnu un jauniešu aktivitātes un ieinteresētību tehniskās jaunrades jomā. Konkursā var piedalīties novada izglītības iestādes, interešu izglītības pulciņi un skolēnu pašpārvaldes. Kopējais tehniskās jaunrades projektiem atvēlētais budžets 2023. gadā ir 4500 EUR. Viena pretendenta pieprasītā summa nedrīkst būt lielāka par 500 EUR. Paredzams, ka konkursam pieejamā budžeta ietvaros tiks atbalstīti 8 līdz 9 projekti.

Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 15. septembrim Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldē.

Click to listen highlighted text!