Konkurss “Vara talants” atklāj jauniešu talantu daudzpusību

20.04.2021

Izglītība
SAMSUNG CSC

Katru gadu marta sākumā Bērzgales kultūras namā “Vara Talants”  kopā pulcē lielu skaitu dalībnieku, lai atklātu savus talantus vienā no pazīstamākajiem un lielākajiem bērnu un jauniešu dziesmu, deju un citu prasmju pasākumiem Rēzeknes novadā. Neparastais laiks, kurā šobrīd dzīvojam, neļāva visiem sanākt kopā, taču prieku darboties un attīstīt savus talantus bērni un jaunieši nav pazaudējuši.  Kaut arī “Vara Talants” klātienē nevarēja notikt, ikvienam Rēzeknes novada bērnam un jaunietim bija iespēja izpausties radoši, nofilmēt savu talantu, iesūtīt video ar priekšnesumu un padalīties ar saviem talantiem. Šogad dalībnieku skaits ir neliels, taču visdrosmīgākie ir dalījušies ar saviem dziedāšanas, dejošanas un muzicēšanas talantiem.

Paldies ikvienam dalībniekam un viņa palīgiem par drosmi piedalīties “Vara Talantā 2021”!

Arī jums piedāvājam iespēju iepazīties ar Rēzeknes novada daudzpusīgajiem talantiem. (Video ierakstu tapšanas laikā tika ievēroti visi valstī noteiktie epidemioloģiskie pasākumi.)

Anita Rudziša, interešu izglītības speciāliste

Click to listen highlighted text!