Kopā mēs varam palīdzēt!

16.12.2015

Sociālais dienests

Šā gada 15. decembrī Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Rēzeknes komitejas pārstāvji piedalījās labdarības fonda ‘’Ziedot.lv” organizētajā pasākumā, lai Ziemassvētku noskaņas atskaitītos uz labdarības programmā „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” sasniegto un pieredzēto
Papildus jau sniegtajai palīdzībai – autiņbiksēm un piena maisījumiem, šajos Ziemassvētkos labdarības programmā „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” iesaistītajām ģimenēm programmas organizētāji iecerējuši arī vēl papildus pārsteigumus – dāvanas ar gardumiem, ko celt svētku galdā un bio bērnu biezeņus (BIO organic „Rūdolfs”). Katra projektā iesaistītā ģimene tiks informēta kā varēs saņemt papildus dāvanas.
Pasākumu apmeklēja kupls skaits labdarības organizāciju, kuras jau vairākus gadus sadarbojas ar fondu Ziedot.lv.
LSK Rēzeknes komitejas izpilddirektore Gunta Krukovska pateicās Ziedot.lv vadītājai Rūtai Dimantai un visam draudzīgajam kolektīvam par daudzu gadu sadarbību tādos projektos kā Palīdzi sirmgalvjiem, Ziemassvētku akcijās, Merild kafijas projektā, zupas virtuves iekārtošanā, Štābiņš projektā u.c. , vēlot gaišus un priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu un pasniedzot LSK sagatavotas dāvanas – gada kalendāru, tautas veselības gadagrāmatu un atstarotājus.
 
 
Gunta Krukovska
LSK Rēzeknes komitejas izpilddirektore
mxziedot-40 mxziedot-39
 

Click to listen highlighted text!