Labdarības programma "Dakter, es labi redzu!" Sakstagala J. Klīdzēja pamatskolā

27.04.2015

Sociālais dienests

Borisa un Ināras Teterevu fonds turpina pagājušajā mācību gadā aizsākto labdarības programmu "Dakter, es labi redzu!”, kuras ietvaros arī Sakstagala J. Klīdzēja pamatskolas skolēniem tika piedāvāta sertificēta oftalmologa redzes pārbaude. Programmas mērķis ir gādāt par labu redzi, veicot profilaktiskas bezmaksas redzes pārbaudes un nodrošināt briļļu iegādi skolēniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm.
9. martā tika veikta redzes pārbaude vairāk kā 60 skolēniem no mūsu lauku pamatskolas. 9 skolēniem no ģimenēm ar ierobežotiem ienākumiem un, kuriem pēc ārsta norādījuma nepieciešamas brilles, fonds dāvināja iespēju tās izvēlēties un saņemt tuvākajā optikā 42,69 eiro vērtībā.
Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas skolēnu, vecāku un pedagogu vārdā pateicamies par iespēju saņemt bezmaksas redzes pārbaudi un brilles.
 
Evita Kubecka 
IMG_8906 IMG_8903 IMG_8904
 

Click to listen highlighted text!