LAD Austrumlatgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldes darbinieki dosies izbraukuma konsultācijās

Pagastu ziņas

No 23. aprīļa Lauku atbalsts dienesta (LAD) Austrumlatgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldes darbinieki dosies izbraukuma konsultācijās uz Rēzeknes novada pašvaldības pagastiem. Atgādinām, ka no 2024. gada 17. aprīļa līdz 22. maijam, ar kavējuma samazinājuma sankciju līdz 17. jūnijam lauksaimnieki var pieteikties platību maksājumu saņemšanai, aizpildot ģeotelpisko iesniegumu LAD Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā.

Konsultāciju mērķis ir sniegt atbalstu lauksaimniekiem platību maksājumu pieteikumu aizpildīšanā, piemēram, pieteikšanos uz ES tiešo maksājumu atbalstu, aizpildīt ES platību maksājumu iesniegumu.

Austrumlatgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldes kontaktpersona ES TM daļas vadītāja Inese Karaļkova, tālr. 26196820.