Latgales pārstāvniecība Rīgā

Aicinām uzņēmējus izmantot Latgales pārstāvniecības Rīgā sniegtās iespējas!

2014.gada 18.jūnijā Torņa ielā 4, IIIC, Rīgā (Jēkaba kazarmas) tika atvērta Latgales reģiona pārstāvniecība. Pārstāvniecība tika izveidota Norvēģijas finanšu instrumenta līdzfinansētās programmas „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” projekta „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde” ietvaros.

Pārstāvniecības atvēršanas mērķis ir sniegt ieguldījumu Latgales uzņēmējdarbības attīstībā un visa reģiona popularizēšanā, kā arī aktivizēt vietējos resursus un vietējās partnerības starp uzņēmējiem, vietējām publiskajām iestādēm, kultūras un izglītības iestādēm, finanšu sektoru un nevalstisko sektoru, kas kopumā ļaus veicināt reģiona attīstības līmeni.

Latgales reģiona uzņēmēji tiek aicināti izmantot bezmaksas konferenču, tikšanās un darba telpas Rīgas centrā ar standarta ofisa aprīkojumu un Wi-Fi pieslēguma iespējām, kā galveno mērķi izvirzot Latgales uzņēmēju komunikāciju ar potenciālajiem investoriem un iespējamajiem sadarbības partneriem. Rīga un īpaši Vecrīga ir Latvijā populāra vieta ārzemju viesiem, tāpēc, uzņēmējam, prezentējot savu produkciju vai pakalpojumus pārstāvniecības telpās, – tā ir iespēja atrast jaunus sadarbības partnerus gan Latvijā, gan ārzemēs!

Latgales reģiona pārstāvniecībā jau pašlaik tiek prezentēti reģiona aktuālie investīciju projekti, kā arī Latgales vietējo uzņēmēju un amatnieku produkcija. Ņemot vērā tūrisma nozīmi reģionālās attīstības veicināšanā ārpus nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centriem, sadarbībā ar pašvaldību TIC un tūrisma pakalpojumu sniedzējiem pārstāvniecībā tiks prezentētas arī tūrisma iespējas Latgalē.

Lai izdodas atrast jaunus sadarbības partnerus!

Kontaktiem:

Latgales pārstāvniecība, Torņa ielā 4, IIIC 102;103, Rīgā, LV-1050 

Jānis Daugavietis, Latgales pārstāvniecības administrators, tālr. 29172587 e-pasts: janis.daugavietis@latgale.lv, parstavnieciba@latgale.lv.

Pārstāvniecības darba laiks:  I-IV: 10.00 –12.00;13.00–17.00 V: 9.00–15.00

Par telpu izmantošanu darba konferenču/apspriežu vajadzībām lūdzam iepriekš pieteikties.

Karte: https://www.google.lv/maps/@56.9516662,24.1074831,18z  

(ieeja ēkā no Bastejkalna puses)

Informācija internetā par Latgales pārstāvniecības Rīgā atklāšanu (foto,video):

http://www.latgale.lv/lv/news/article?id=7918

Click to listen highlighted text!