Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas svētki Bērzgalē

Publicēts: 05.05.2021

Atjaunots: 06.05.2021

Bērzgales pagasta ziņas

4. maijs – Valsts otrā dzimšanas diena – Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas svētki - Bērzgalē šogad norisinājās ar devīzi “Bērzgalē bērziem būt!”. Janvārī tika uzsākts darbs pie jaunā Bērzgales pagasta logo izstrādāšanas. Tam pamatā būs bērzgaliešu iecienītā bērza lapiņa, noformēta atbilstoši novada simbolikai. Tāpēc tika izsludināta radošo darbu akcija “Veltījums Bērzgales bērziem”. Līdz pat maija sākumam saņēmām 19 autoru dažādus darbus- gan literārus sacerējumus, gan plastilīnā veidotas ainavas un skulptūras, gan zīmējumus un foto.

4. maijā – Baltā galdauta svētkos turpinājām iepriekšējos gados iesākto tradīciju – kociņu stādīšanu pagasta teritorijā. Šogad iedzīvotāji tika aicināti pieteikties bērzu stādīšanai. Atsaucība bija liela – tika iestādīti 50 bērzi! Visi pasākuma dalībnieki saņēma piemiņas balvu – atslēgu piekariņu ar  bērza lapiņu. Vienlaikus balvas par piedalīšanos akcijā “Veltījums Bērzgales bērziem” saņēma visi dalībnieki.

 

Bērzgales kultūras nama vadītāja  Daila Ekimāne

Foto Daila Ekimāne

Click to listen highlighted text!